“Дизель шоу” після аварії: чи будуть концерти у Полтаві та Кременчуці

Гумористична студія “Дизель шоу” мала дати по два концерти у Полтаві 2 листопада та наступного дня, 3 листопада, у Кременчуці. Але актори студії 20 жовтня потрапили у ДТП, внаслідок якої загинула акторка Марина Поплавська. Через це всі концерти осіннього туру«Very Special Original Party» перенесли на початок 2019 року.

Усім акторам, які отримали травми у ДТП, необхідно 2-4 місяця для відновлення, повідомили у прес-службі “Дизель шоу”. Але вже 26 жовтня на каналі ICTV і на You-Tube-каналі студії можна буде переглянути випуск “Дизель шоу”, присвячений Марині Поплавській. А “Дизель ранок” на ICTV повернеться в ефір вже 2 листопада.

«Дизель» прийняв рішення про те, що осінній тур «Very Special Original Party» перенесений на початок 2019 року. Всі квитки будуть актуальні. Остаточні дати проведення концертів в містах України будуть оголошені додатково. А також в розкладі туру з’являться нові міста – слідкуйте за інформацією. Спасибі всім, хто вже купив квитки на виступ «Дизель Шоу», хто вірить і любить проект!”, – йдеться у повідомленні прес-служби студії на сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, актори студії у ДТП отримали травми різного ступеня тяжкості: Олександр Бережок перебуває вдома з двома переломами на нозі, Євген Гашенко – з переломами пальців ніг, Євген Сморигін – з вивихом пальців, розривом зв’язок і компресійним переломом хребця. У Вікторії Булітко численні забої. У Максима Неліпи переломи двох ребер і пальців ноги. Єгора Крутоголова та Яну Глущенко вже виписали з лікарні, у них переломи ніг.

 

Все по темі: Дизель шоу  концерти 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Листопада, 2018 Четвер
21 Листопада, 2018 Середа
більше новин