Кременчуцьких абітурієнтів, які збираються вступати на медичні спеціальності чекають зміни

До переліку спеціальностей додалася «Фармація».

Нові умови прийому абітурієнтів на медичні спеціальності дозволять відбирати в університети кращих абітурієнтів не тільки на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія», але і на фармацію.

Про це повідомляється на сайті освіта.ua.

Зокрема, в 2019 році, крім української мови, для спеціальностей «Охорони здоров’я» профільними предметами є біологія або хімія (другий конкурсний предмет), фізика або математика (третій конкурсний предмет).

За словами заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського, введення фізики або математики як третього профільного предмета є одним з кроків на шляху до інтеграції української медицини в міжнародну практику.

«Сучасна доказова медицина – точна природничо-наукова дисципліна, і лікарю необхідно мати знання з фізики, хімії, біології та математики. Крім того, фізика і математика визначають логічне мислення та вміння аналізувати. У більшості європейських країн здача іспиту з цих предметів для вступу до медичного університету є поширеною практикою», – зазначає заступник міністра.

Для вступу на спеціальності «Стоматологія», «Медицина» і «Педіатрія» абітурієнти повинні набрати 150 балів ЗНО з профільних предметів.

Для спеціальності «Фармація, промислова фармація» конкурсний бал з профільних предметів повинен становити більше 130 балів.

«Нові умови дозволять відбирати у університет кращих абітурієнтів не тільки на спеціальності« Стоматологія »,« Медицина »і «Педіатрія», але і на фармацію. Це важливо, адже рішення фармацевта і провізора також безпосередньо впливають на здоров’я пацієнта», – зазначив Лінчевський.

 

За його словами, нові норми умов прийому прийняті в рамках стратегії розвитку медичної освіти МОЗ України. Відповідні зміни спрямовані на поліпшення якості освіти лікаря.

Все по темі: абітурієнти  Кременчук  медичні спеціальності 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин