«Кубок кременчуцької міськради»: у Кременчуці пройшов ІІІ Дебатний турнір

Учасники та переможці отримали подарунки від спонсорів, нові знайомства, враження та незабутні вихідні.

З 20 по 21 жовтня у Кременчуці пройшов III Дебатний турнір «Кубок кременчуцької міської ради».

Про це повідомляє Kremenchuk Debate Union.

Усього за перемогу змагалося 32 команди, учасниками яких були учні шкіл, коледжів та студенти І-ІІІ курсів університетів. Цього року у турнірі брали участь і школярі з міста Дніпра.Суддями виступили досвідчені дебатери з Дніпра, Харкова та Кременчука.

До півфіналу вийшли команди: «Аурум» (Височина Марія, Гаєвська Наталія), «25-й квартал» (Тищенко Олег, Шевченко Лев), «Кліоф» (Кочерещук Микола, Єрмоленко Катя), «ДАСТ» (Лапшова Маргарита, Біляєв Владислав), «Shadows» (Карина Івашенко, Солодков Денис), «Бандиты на Nike» (Онопа Таня, Кудряшов Олександр),«Братство котиков» (Лавецький Владислав, Герко Катерина),«Геліос-3» («Дебатери») (Юренко Валерія, Сідорова Анна).

Фіналістами турніру стали команди: «ДАСТ» (Лапшова Маргарита, Біляєв Владислав), «Shadows» (Карина Івашенко, Солодков Денис), «Бандиты на Nike» (Онопа Таня, Кудряшов Олександр), «Братство котиков» (Лавецький Владислав, Герко Катерина).

Перемогу здобула команда «ДАСТ» у складі школярки з ліцею №4 Лапшової Маргарити та кременчужанина, який наразі навчається у Харкові Біляєва Владислава. Між іншим, переможці назвали команду на честь свого колишнього вчителя з 5 гімназії (ДАСТ – Дмитрий Александрович СпешТим). Кращим спікером став Біляєв Владислав. Відмічено, що хлопець вже втретє бере участь у цьому турнірі і цього року йому вдалось не лише перемогти, а й стати кращим гравцем. Звання кращого судді отримала суддя з міста ДніпраПетраковська Ірина.

Учасники та переможці отримали подарунки від спонсорів, нові знайомства, враження та незабутні вихідні.

Організаторами турніру є молодіжна громадська ініціатива «Кременчуцький дебатний клуб» за підтримки департаменту освіти та управління у справах молоді та спорту Кременчуцької міської ради, Федерації дебатів України, Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та особистого сприянні міського голови Віталія Малецького.

Більше інформації про турнір можна знайти в спільнотах в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/kremendebate/

Instagram: https://www.instagram.com/kremenchuk_debate_union/

Telegram: https://t.me/kremen_debate

 

 

 

 

Все по темі: «Кубок кременчуцької міськради»  ІІІ Дебатний турнір  пройшов 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин