У Кремечуці пройшла зустріч із представниками делегації литовської компанії «ВЕТА»

Наразі  компанією вже розроблені інвестиційні ТЕО і виготовлені 3 сертифікати енергоефективності 3-х типових багатоповерхівок Кременчука.

Міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із представниками делегації литовської компанії ВЕТА, які наразі перебувають у нашому місті з метою надання практичної допомоги в питанні проведення комплексної енергомодернізації житлового фонду.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Міський голова Віталій Малецький висловив подяку литовським колегам за готовність надати Кременчуку практичну допомогу в напрямку проведення реновації житла. Наразі досвід Литви з комплексної енергомодернізації об’єктів житлового фонду  активно вивчається та поширюється в багатьох країнах Європи, оскільки реноваційні заходи насправді реально  впливають на зменшення витратних частин бюджетів, які спрямовуються на оплату за спожиті енергоносії.   Керівник міста підкреслив, що в сучасних умовах, в яких існує український енергетичний ринок, Кременчук дуже зацікавлений у вивченні та реалізації проектів із енергомодернізації, бо їх  головною метою є осучаснення житла задля заощадження фінансових ресурсів пересічних споживачів.

Представник Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» Томас Гнедріс зазначив, що наразі  компанією вже розроблені інвестиційні ТЕО і виготовлені 3 сертифікати енергоефективності 3-х типових багатоповерхівок Кременчука. Він висловив сподівання, що проведення енергомодернізації кременчуцьких будинків за литовським прикладом стане першим і успішним українським досвідом партнерських стосунків у галузі реновації об’єктів житлового фонду.

Участь у заході взяли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, депутат міської ради  Валентин Курченко-Гай, керівник відділу енергоменеджменту та енергетики виконкому міської ради Тетяна Андрієвська, директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник. На двосторонній зустрічі Литовську Республіку представляли експерти Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» Томас Гнедріс, Ліна Балчюніене, Геннадій Мікшіс.

 

 

Все по темі: делегації литовської компанії «ВЕТА»  зустріч із представниками  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин