У Кременчуці пройшов захід до Дня пам’яті жертв Голокосту

На заході згадали тих, хто постраждав від голоксту, був безневинно розстріляний, вбитий, захований заживо. 

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року.

За інформацією прес-служби міськради, напередодні цієї дати у Кременчуці відбувся захід з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту. У ньому взяли участь заступник міського голови Руслан Проценко,  головний рабін Голландії Біньямін Якобс, почесний громадянин міста Кременчука Володимир Матицин, представники єврейської громади міста та просто небайдужі містяни.

На заході згадали тих, хто постраждав від голоксту, був безневинно розстріляний, вбитий, захований заживо. За словами Біньяміна Якобса, щоб подібне не повторилося, про це потрібно пам’ятати, дбати один про одного та жити в мирі.

Для довідки:

Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

 

 

 

Все по темі: до дня пам'яті жертв Голокосту  захід  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин