У Кременчуці завдяки учням школи №5 з’явилися нові зелені куточки

Саджанці придбано за кошти зібрані школярами під час благодійного ярмарку.

У Кременчуці, сьогодні, 26 жовтня в навчально-виховному комплексі №5 проведено акцію «Посади дерево заради миру та добра».

За інформацією прес-служби міськради, молоді саджанці дерев було придбано за кошти, зібрані школярами закладу освіти під час благодійного шкільного ярмарку, який було підготовлено дітьми та їх батьками.

Участь в акції взяли учнівський, педагогічний та батьківський колективи школи, міський голова Віталій Малецький, його заступники, депутати міської ради, працівники КП «Благоустрій Кременчука».

Честь висадити саджанці молодих дерев, придбаних за благодійні кошти, була дана учням молодшої школи. У  цьому маленьким озеленювачам допомагали гості закладу. Тепер у новенькому зеленому куточку ростимуть 17 молоденьких ялинок і  туя.

У висадженні іншого зеленого куточку на території навчального закладу, тільки вже з більших ялинок, брали  участь учні середньої та старшої школи разом із гостями.

Сьогоднішньою акцією всі чисельні учасники продемонстрували своє бажання жити в мирі та  добрі, зростати в радості та красі.

 

Все по темі: Кременчук  нові зелені куточки  учні школи №5 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин