«Ворскла» перемогла «Карабах», а «Динамо» розібралося з «Ренном»

Курйозний гол приносить полтавцям три очки

У Баку полтавська «Ворскла», в рамках третього туру групового турніру Ліги Європи зіграла з агдамським «Карабахом». Після триматчевої серії поразок, команда Василя Сачка поїхала до Азербайджану за очками і позитивними емоціями. Саме після домашньої поразки від лісабонського «Спортінга», команда Василя Сачка ніяк не може виграти. Тож якщо один єврокубковий матч розпочав смугу невдач, інший може її закінчити.

«Карабах» — «Ворскла» 0:1

“Динамо” в меншості вирвало перемогу у “Ренна”

У першому таймі матчу суперники обмінялися голами. Гра ж після перерви нагадувала вулицю з одностороннім рухом. Господарі притиснули «Динамо» до воріт, збільшуючи перевагу у володінні, ударах і інших статистичних показниках. Благо до небезпечних моментів біля воріт Бойка справа доходила рідко, але постійний тиск на ворота гостей тримав у напрузі. Особливо після видалення Шепелєва, який заробивши друге попередження, залишив команду в меншості.

Але в кінці поєдинку підопічні Олександра Хацкевича створили диво. Перша осмислена вилазка до воріт «Ренна» завершилася голом. Че Че, що вийшов замість Морозюка, вивів на ударну позицію Буяльського, який витончено перекинув голкіпера. 2: 1! «Динамо» в меншості зуміло вивезти три очки з «Руазон Парку»!

«Ренн» – «Динамо» (Київ) – 1: 2

Все по темі: Ворскла  Динамо  Карабах  Ренн