Ідеальні осінні вихідні: 8 важливих порад від батька трьох дітей

Холодні осінні вихідні – не привід відмовлятися від активного відпочинку. День або хоча б півдня в пішому або велосипедному форматі буде дітям лише на користь.

Недалеко і ненадовго

Найголовніша помилка – задовгий кілометраж. Вигадайте маршрут – і скоротіть його втричі. Пройдіть два кілометри. Хоча б один. Таке міні-тренування не зробить із вашого сина олімпійського чемпіона, але хіба це наша мета? Те ж стосується вибору маршруту. Хребет Чорний Діл у важкодоступних Буковинських Карпатах – прекрасне місце. Але не для одноденної вилазки з дітьми в листопаді. Якщо це замок, до якого веде асфальтована дорога – підніміться на замкову гору «навпростець». Це не забере багато часу і сил, зате дозволить занести в дитяче резюме пункт «піднімався на карпатську вершину». Дітей таке мотивує. Що там замок – оберіть найближчий до вашого мікрорайону ліс. Або заплавні луки річки біля вашої дачі.

Одяг проти погоди

Банальну істину «немає поганої погоди – є поганий одяг» знають усі. Але не всі та не завжди її дотримуються. Штормівка, термобілизна, непромокальні штани – це екіпірування туриста існує і в дитячих версіях.

Бачу мету

Просто ходити лісом, занурившись у власні роздуми і меланхолійну музику в навушниках – це для дорослих. Діти люблять чітко розуміти, навіщо вони відірвалися від мультиків і планшетів та кудись ідуть вологою ґрунтовкою або крутять педалі. «Купувати» похід ціною іграшки – не найкраща ідея. Так можна прищепити любов до іграшок, але не до активного відпочинку. Мета має бути зрозумілою, досяжною і цікавою – як уже згаданий замок. За грамотного підходу підійде і старий дуб.

Легенди

Це вам, дорослим, уже приїлися легенди про красуню, яка кинулася в море і перетворилася на скелю, або про її коханого, що наплакав ціле озеро сліз. А ось діти, з їхнім потягом до казок і уявних світів, із задоволенням схопляться за той факт, що перед ними – не звичайний дуб, а зачарований. Етнографом чи істориком бути необов’язково: «Гугл» нині знає легенди чи не про кожен квартал.

Веселіше разом

У дитячому поході кількість дітей має бути більше одного – це правило підтвердить вам кожен професійний гід. Інакше дитина занудьгує і винесе вам мозок. Якщо у вашій родині тільки одне чадо – захопіть сусіда або однокласника.

Деталі

Диких тварин навіть недалеко від міста не так мало, як може здаватися. Помічений на сосні шуліка викличе невимовний захват. Та й просто навчитися розрізняти дерева за листям чи корою буде і корисно, і цікаво.

Фото і відео

Дайте дітям можливість зробити фотосесію і відеорепортаж про вашу вилазку. Ви здивуєтеся, але смартфон у невпевнених дитячих рученятах – це далеко не завжди розмиті кадри власних пальців.

Іграшка до теми

Повернувшись додому після походу, діти часто продовжують його у своїх іграх. Закріпити враження допоможуть тематичні іграшки, навіть маленькі та недорогі. Якщо маршрут проходив повз ДОТи Київського укріпрайону – підійдуть солдатики і танчики. Якщо ви вивчали дику природу – фігурки тварин. Лазили по древніх оборонних валах – дерев’яні мечі та щити. Утім, діти часто самі підказують ідеї, головне – уважно їх слухати.

Все по темі: корисні поради  поради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин