Астрологiчний прогноз на 29 жовтня – 4 листопада

ОВЕН
Ви надто вимогливi себе, будьте поблажливiшими. Можливо, цей тиждень буде динамiчним i успiшним у багатьох галузях, хоча незадоволенiсть собою не дозволить вiдчути радiсть вiд успiху. Далека подорож виявиться вельми вдалою. Сприятливий час для перемовин i укладення угод iз закордонними партнерами, особливо у понедiлок i середу. Звернiть увагу на бухгалтерськi документи: все варто привести до ладу, можливо, хтось зi спiвробiтникiв помилився. Можна розраховувати на розумну допомогу i пiдтримку колег. У середу проявiть наполегливість, вiдстоюючи власні iнтереси. Вихiднi присвятiть собi.

ТЕЛЕЦЬ
Понедiлок обiцяє стати днем вiдкриттiв – несподiваних i перспективних. Якщо ви у вiдпустцi, насолоджуйтесь вiдпочинком на повну. Потрiбно відновити запаси внутрiшньої енергiї i приємних вражень. Якщо працюєте, чекайте просування по службi. У дiлових контактах із партнерами проявiть обережнiсть, є вiрогiднiсть обману або несумлiнного ставлення до справ, особливо у вiвторок. Будьте уважнi під час роботи з паперами та укладаючи угоди. У вихiднi забудьте про всi справи i присвятiть вiльний час собі, а також тим, кого ви любите.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня не варто марнувати час. Не зупиняйтесь на досягнутому, смiливо штурмуйте черговий рiвень – зараз вам усе до снаги. Навiть якщо надійде пропозицiя підкорити Еверест. У четвер не варто вiдмовлятися вiд запрошення друзiв або вiд галасливої вечірки – ви дiзнаєтесь багато нового i корисного для себе, весело проведете час. У п’ятницю довiртесь порадам друзiв, вони розплющать вам очi на свiт i допоможуть розгледiти проблему, яка назрiває. У вихiднi ви навряд чи зможете забути про справи, але треба кувати залiзо, поки гаряче.

РАК
Цього тижня розумно не звалювати весь вантаж турбот на себе, а звернутися по допомогу до колег. Понедiлок може стати днем, коли втiлюються бажання i задуми. Успiх у дiловiй сферi залежатиме вiд ваших комунiкативних здiбностей та вмiння використовувати зв’язки i знайомства. У вiвторок не варто довiряти новим людям, оскiльки вони можуть утягнути вас в авантюру. В середу усвідомите власну значущість i впевненість у власних силахи – ви впораєтеся з роботою у зазначений термін. У четвер i п’ятницю можна подумати про плани на вихiднi.

ЛЕВ
Ви будете готовi до вирiшення нових задач. Колеги i начальство оцiнять ваш творчий потенцiал. Середа – напружений, але конструктивний день. У четвер будьте терплячими i не відмовляйтеся від допомоги. У п’ятницю уникайте подвiйної гри: ваша робота на два фронти не викличе захоплення у начальства. На вихiднi вас можуть завантажити роботою: не пiддавайтесь – право на вiдпочинок ще нiхто не скасовував.

ДIВА
Цей тиждень обіцяє чимало перемовин i нарад. Стосовно закордонних контактiв i контрактiв ви зумiєте просунутися вперед. Вдалими будуть вiдрядження за кордон та спiлкування з iноземцями. Вам варто придiлити увагу самооцiнцi – у бiзнесi немає мiсця комплексам. Зараз ви можете розраховувати тiльки на себе i власне вмiння спокiйно домовлятися з опонентами. Четвер може виявитися несприятливим днем, коли через прикрi випадковостi руйнуються плани. Не приймайте те, що трапилося, близько до серця. У п’ятницю ви зрозумiєте, що всi змiни на краще. А у вихiднi вас осяють новi iдеї.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня вам варто розширити коло своїх дiлових знайомств, знайти нових партнерiв. Ваша здатнiсть помiчати найдрiбнiшi деталi iмпонує начальству, але цього мало для кар’єрного росту: треба якось приборкати лiнь i вчасно взяти себе в руки. У п’ятницю краще наперед продумати, що ви в силах зробити самостiйно, а для чого буде потрiбна допомога – бажано наперед заручитися пiдтримкою колег i вдало стартувати наступного тижня.

СКОРПIОН
Тиждень мине без особливої напруги. Але можливо, ви отримаєте вигiдну пропозицiю, i тодi буде потрiбно викластися на повну, щоб не проґавити свiй шанс. У понедiлок будуть вдалими дiловi зустрiчi, ви дізнаєтеся необхiдну iнформацiю. У вiвторок i середу намагайтесь уникати прямих рiшень, вашими помiчниками будуть дипломатичнiсть i готовнiсть до компромiсу. Тiльки товариськість i здоровий прагматизм допоможуть вирiшити всi проблеми.

СТРIЛЕЦЬ
Тиждень буде напруженим, але продуктивним. Суворiсть i принциповiсть – це зовсiм не тi якостi, якi варто використовувати в обставинах, що склалися. Учiться не тiльки слухати, а й чути, не пiддавайтесь миттєвому iмпульсивному пориву, щоб потiм не жалкувати про допущенi помилки. Товариськiсть дозволить вам розширити коло корисних знайомств i одержати перспективнi пропозицiї – дуже велика вiрогiднiсть знайти нове застосування собi у вiвторок i в середу. У четвер краще не заперечувати начальству.

КОЗЕРIГ
Із самого початку тижня ви зануритесь у вир рiзноманiтних справ, зможете одержати цiнну iнформацiю i укласти вигiдний контракт. Стежте за своїм здоров’ям, щоб нiщо не завадило вашому дiловому успiху. Четвер може виявитись найбiльш напруженим днем тижня – як за кiлькiстю справ, так i за їхньою важливiстю. Якщо ви не втомилися вiд спiлкування з товаришами по службi, можете разом провести вихiднi – загартувати командний дух.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня важливо обрати правильну стратегiю i тактику, не витрачати час на дрiбницi. Смiливо берiться за новий проект – зараз саме час для легких i вдалих стартiв. Не пропустiть можливiсть блиснути ерудицiєю i яснiстю розуму. В середу вiдвiдайте спортивний клуб, треба бути в гарній формi. У четвер поновiть гардероб, попереду важливi перемовини, вам потрiбно мати бездоганний вигляд. За вдалого збiгу обставин ви знайдете нових дiлових партнерiв. У вихiднi доведеться попрацювати: не соромтеся вимагати оплату понаднормових.

РИБИ
Зосередьтесь на вирiшеннi першочергових задач, адже зi всiма справами вiдразу цього тижня ви не впораєтеся. Треба вирiшувати проблеми у мiру надходження. Будьте неквапливими та уважними, поспiх лише збiльшить кiлькiсть роботи. Розмiренiсть i статечнiсть – зараз вашi найнадiйнiшi партнери. У вiвторок намагайтесь уникати вiдкритого протистояння. Можливо, цього тижня доведеться припинити з кимось відносини. Четвер i п’ятниця – днi, сприятливi для дiяльностi, що вимагає вiдповiдальностi та уважностi, зосередженостi та дисциплiни.

Все по темі: астропрогноз  поради  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин