“Укрпошта” збирається припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у селах

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості до 1 січня 2019 року у разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Про це в інтерв’ю газеті “Урядовий кур’єр” повідомив гендиректор “Укрпошти” Смілянський, передають Українські Новини.

“Ми підготували антикризовий план, який впровадимо з 1 листопада, якщо (новий) тариф не буде затверджений. Це означає, що “Укрпошта” буде змушена оптимізувати мережу в селах, яку вибудувала на доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставляємо пенсії, закриваємо 5-7 тис. відділень у сільській місцевості, звільняємо частина адміністративного і виробничого персоналу”, – сказав він.

За словами Смілянського, ще в листопаді минулого року ПАТ зверталося до Міністерства інфраструктури, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, а також Міністерства соціальної політики і пенсійного фонду з проханням про підвищення тарифу, який не підвищувалася з 2004 року.

При цьому актуалізація пенсійного тарифу для “Укрпошти” не була передбачена навіть у проекті державного бюджету на 2019 рік.

Як повідомляли Українські Новини, держбюджет-2019 передбачає збільшення фінансування виплат пенсій на 139 мільярдів гривень, а індексація пенсій буде проведена навесні наступного року.

В Мінсоцполітики заявили, що пенсіонерам, які працюють, не доведеться вибирати між пенсією і зарплатою.

Все по темі: "Укрпошта"  пенсії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин