Кременчуцькі пластуни побували в Чигирині і Холодному Яру

Кременчуцький осередок НСОУ Пласт організував поїздку місцями козацької слави, батьківщини Богдана Хмельницького на Черкащині. При цьому, відвідати екскурсію пластуни запросили і інших мешканців Кременчука.

Так, до них приєднався рій «Я УКР» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Кременчуцької ЗОШ №24.

Учасники екскурсії відвідали Чигирин – столицю часів Богдана Хмельницького, з відтвореною резиденцією гетьмана, а також Замковою горою з відтвореною цитаделлю. В Суботові оглянули Ільїнську церкву-усипальницю (1653 р.), де був похований гетьман Богдан Хмельницький, а також типовий для XVII ст. шляхетський оборонний двір.

“А на завершення ми відвідали одну з головних святинь Українського вільного духу та осередок повстанського руху початку 20 ст. – Холодний Яр. Саме це місце було описане в романі письменника Юрія Горліс-Горського”, – повідомляють кременчуцькі пластуни.

Саме в цьому місці знаходиться одне з найстаріших дерев Європи – дуб одного з провідників Коліївщини Максима Залізняка, якому вже понад 1000 років. Також тут розташоване озеро, в якому, за переказами, святили ножі гайдамаки, та Мотронинський монастир.

 

Все по темі: Кременчуцькі  пластуни 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Серпня, 2019 Вівторок
19 Серпня, 2019 Понеділок
більше новин