Зовсім скоро бібліотекарі покажуть кременчужанам «Лісову пісню»

Її відтворять до Хеловіну.

У Кременчуці 31 жовтня о 14:00 год. в бібліотеці-філії № 4 ЦБС для дорослих відбудеться фольклорне театралізоване дійство за мотивами п’єси Лесі Українки «Лісова пісня» у виконанні клубу поетичного слова «Цвіт калини».

Про це повідомляється на сторінці в «Фейсбук».

«День 31 жовтня традиційно сприймається як відоме всім свято з гарбузовим присмаком, свято розгулу нечистої сили, віри в духів. Вважається, що у ніч на 1 листопада на кілька годин відкриваються двері в потойбічний світ, і всіляка нечисть наповнює землю. Але у нас не буде ані гарбузового «ліхтаря Джека», ні страшного макіяжу, ні костюмів привидів», – йдеться в повідомленні.

На противагу популярному у світі Хеловіну, безліч таємниць і загадок береже в собі українська класика, зокрема драма-феєрія «Лісова пісня» Лесі Українки, яка вперше була поставлена рівно 100 років тому, 22 листопада 1918 року на сцені Київського драматичного театру. Вже сам жанр передбачає поєднання реального й фантастичного та є одним із перших прообразів фентезі в українській літературі.

Відтворити класичний сюжет в новому гумористичному забарвленні спробувала Ірина Залюбовська за участю Вікторії Сопільняк, Ігора Герасименка та Людмили Загорулько. Автори перенесли події з Полісся на нашу сонячну, квітучу та родючу Полтавщину.

Тут живуть незвичайні міфічні істоти, які охороняють свій невидимий людському оку світ: Мавка, Лісовик, Водяник, Русалки польова та водяна, Перелесник. В новій інтерпретації п’єси з’являються ще такі персонажі українського фольклору як Польовик, Повітруля, Берегиня, богиня Мокоша та Мати-Земля. Родзинкою цієї постановки стало те, що кожен з акторів вималював образ свого героя за власним уявленням та фантазією.

«На вас чекають поетичні твори, цікаві діалоги, гумор, музичні номери, пісні, а на закінчення – хеппі-енд.
Бібліотека запрошує на фольклорне театралізоване дійство представників мас-медіа, творчих людей та всіх, хто цікавиться театром, поезією, піснею», – зазначають організатори.

Адреса: проспект Лесі Українки, 5. Зупинка «Аврора».

Контактна особа зав. організаційно – методичним відділом ЦМБ Вікторія Старкова т. 5 – 65 – 04, зав. бібліотекою-філією № 4  – Зоя Харченко.

 

Все по темі: "Лісова пісня"  бібліотекарі  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин