Депутати Полтавської облради скликають позачергову сесію через ціну на газ

 

На порядок денний винесуть єдине питання – звернення до Кабінету міністрів України з вимогою скасувати постанову про підвищення ціни на газ для населення.

Ініціаторами позачергового засідання виступають представники від ВО «Батьківщина». За словами першого заступника голови Полтавської обласної ради Євгенія Холода, 28 депутатських підписів за скликання сесії вже зібрали, і пройде вона на цьому тижні:

«Голова обласної ради проінформований про нашу ініціативу. Вчора я зареєстрував відповідну заяву. Проблема єдина – знайти місце, де провести засідання. Зараз вирішуємо це питання».

Євген Холод зазначив, що для прийняття рішення потрібно голоси 43 депутатів. Також посадовець додав, що фракція «Батьківщини» проголосує в повному складі, але яке рішення приймуть інші депутати – питання відкрите.

Окрім того, свій коментар надав голова облради Олександр Біленький. Він зазначив, що, найімовірніше, сесія відбудеться найближчого четверга:

«У мене є два тижні на прийняття рішення про скликання позачергового засідання, але я не збираюсь тягнути час. Гадаю, що призначу на четвер. Сесія буде чинною й легітимною. Питання виноситься одне – про тарифи. Проте, чи збереться кворум, невідомо».

Олександр Біленький наголосив, що державна регуляторна служба не затвердила постанову Кабміну, тому наразі рішення про підвищення ціни на газ взагалі не вступило в дію згідно законодавства. Олександр Біленький додав, що вбачає в скликанні позачергової сесії політичний інтерес депутатів від ВО «Батьківщини».

Нагадаємо, 19 жовтня Кабмін на позачерговому засіданні вирішив підвищити ціну на газ для населення. Як повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, ціни з 1 листопада зростуть на 23,5%.

 

Все по темі: газ  депутати  облрада  Полтавська  сесія  ціна 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин