Протягом тижня молодь Кременчука стажуватиметься в виконкомі міськради

Стажування пройде 30 осіб із числа лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування.

Із  30 листопада по 07 грудня 2018 року тридцять молодих людей із числа лідерів  молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування проходитимуть стажування в департаментах, управліннях і відділах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

За інформацією прес-служби міськради, проходитиме воно на виконання Комплексної програми «Молодь Кременчука» на 2016-2020 роки  з метою залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, створення  умов  для  професійного зростання перспективних молодих державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

У рамках стажування молодь ознайомиться із структурою міської влади, обов’язками структурних підрозділів, а також, спробує себе у вирішенні міських проблем.

Кременчужанам нагадують, що до 2016 року  включно зазначений проект тривав один день. Починаючи з 2017 року, часові рамки стажування було збільшено до тижня. Цього року воно також триватиме  упродовж тижня.

Організаторами стажування  традиційно виступають  Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Все по темі: Кременчук  стажування молоді. в виконкомі міськради 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин