Як кременчуцьким пенсіонерам отримати електронне посвідчення

Його можуть отримати пенсіонери, які одержують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України.

На виконання постанови правління Пенсійного фонду України від 03.11.2017 № 26-1 запроваджено механізм оформлення документу, що підтверджує призначення пенсії у вигляді платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Електронне пенсійне посвідчення це унікальний сучасний документ, який, з одного боку, є пенсійним посвідченням, а з другого – платіжною банківською карткою. Він дає змогу не тільки отримати пенсію, оплатити послуги онлайн, а й повністю користуватися всіма державними електронними сервісами.

На електронному чипі пенсійного посвідчення містяться персональні дані пенсіонера в електронному вигляді, його електронний цифровий підпис.

Електронне посвідчення впроваджувалося для ідентифікації особи при зверненні, зокрема, до органів Пенсійного фонду України, для підтвердження статусу особи, в тому числі для одержання певних пільг, соціальних знижок тощо, а також, щоб не допустити шахрайських схем і протиправних дій під час виплати пенсій і соціальних допомог, спростити процедуру їх одержання. Саме тому, внутрішньо переміщені особи стали першою категорією громадян, яким почали видавати електронні посвідчення.

На даний час, власником електронного посвідчення може стати будь-який пенсіонер, який одержує пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України. Для цього потрібно звернутися до органу Пенсійного фонду України за місцем фактичного проживання і написати заяву на виготовлення електронного посвідчення. При цьому необхідні такі документи:

– дві фотокартки 30х25;

– оригінал паспорта;

– ідентифікаційний код;

– для внутрішньо переміщених осіб – довідка переселенця, пенсійне посвідчення.

Громадяни, які не мають рахунку в Ощадбанку, можуть відкрити такий рахунок, або перед зверненням в управління Пенсійного фонду, або ж тоді, коли забиратимуть виготовлене електронне пенсійне посвідчення.

 

Все по темі: еелктронне посвідчення  Кременчук  пенсіонери 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин