Мер Кременчука привітав борця Ленура Темірова з нагородою світового рівня

За останні 92 роки на Полтавщині «бронза», взята  на Чемпіонаті світу з боротьби греко-римської, стала  першою медаллю такого високого рівня.

Міський голова Віталій Малецький зустрівся з кременчуцьким спортсменом, майстром спорту України міжнародного класу  з боротьби греко-римської,  бронзовим призером Чемпіонату світу серед чоловіків Ленуром Теміровим.

За інформацією прес-служи міськради, участь у зустрічі також взяли депутат Полтавської обласної ради, виконуючий обов’язки Президента федерації боротьби греко-римської України, Заслужений тренер України Олег Сазонов і старший тренер-викладач відділення боротьби греко-римської комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Анатолій Коханевич.

Керівник міста висловив подяку спортсмену Лемуру Темірову,  викладачам  спортивної школи «Авангард» та Президенту  федерації греко-римської боротьби України, Заслуженому тренеру України Олегу Сазонову  за їх внесок у розвиток спортивних промоцій Кременчука. Він наголосив, що останнім часом вихованці спортшколи демонструють високі результати на змаганнях найвищих рівнів. Перша бронза, завойована на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед чоловіків,   – це вдалий старт до «золотих» вершин та подальших олімпійських перемог.  Віталій Малецький зазначив,

що місто і далі продовжуватиме допомагати молодим спортсменам в організації  гідних умов для тренувань, фінансово їх стимулюватиме, бо ця справа є корисною не тільки для талановитих спортсменів, а для всієї громади Кременчука.

Президент  федерації боротьби греко-римської України, Заслужений тренер України Олег Сазонов відмітив, що за останні 92 роки на Полтавщині «бронза», взята  на Чемпіонаті світу з боротьби греко-римської, стала  першою медаллю такого високого рівня.

Кременчужанам нагадують, що з  25  по 28 жовтня 2018 року в м. Будапешті (Угорщина)  відбувся чемпіонат світу з боротьби греко-римської серед чоловіків. Вихованець спортивної школи «Авангард», майстер спорту України міжнародного класу  з боротьби греко-римської Ленур Теміров брав участь у зазначених змаганнях в складі національної збірної команди України та здобув ІІІ місце у ваговій категорії до  63 кг, виконавши спортивне звання «Заслужений майстер спорту України». Спортсмена до змагань готував старший тренер-викладач відділення боротьби греко-римської комунального закладу фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Анатолій Коханевич.

 

Все по темі: борець Ленур Теміров  нагорода світового рівня  привітання мера Кременчука 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин