На які пільги мають право ветерани Національної поліції

За більш детальною інформацією можна звертатися до управлінь соцзахисту населення.

Відповідно до статей 6,7 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» ветерани Національної поліції та члени сімей, які проживають разом з ними, вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів Національної поліції та члени їх сімей, які перебувають на їх утриманні мають право на 50 відсоткову знижку за користування житлово-комунальними послугами, телефоном, придбання палива.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Ветерани Національної поліції також мають право на безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (за винятком таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських маршрутів у межах України.

Законом України від 7 грудня 2017 року № 2233-VIII врегульовано можливість фінансування вказаних пільг шляхом внесення змін до статей 89, 91 та 102 Бюджетного кодексу України та доповнення переліку пільгових категорій громадян категоріями «Ветеран Національної поліції» та «Вдова (вдівець) ветерана Національної поліції».

За роз’ясненнями УМВС України в Полтавській області ветеранам Національної поліції для підтвердження статусу, встановленого Законом України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист» ГУНП в Полтавській області надаються довідки.

Після надходження бланків посвідчень «Ветеран Національної поліції» до ГУНП в Полтавській області, довідки будуть замінені на посвідчення.

За більш детальнішою інформацією щодо надання пільг можна звертатися за місцем реєстрації до управлінь соціального захисту населення:

     По Автозаводському району: проспект Свободи, 66 каб. 27, тел.758681.

 По Крюківському району: вул. Івана Приходька, 90, тел. 62335.

 

Все по темі: ветераниНаціональної поліції  Кременчук  пільги 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин