Кременчуцькими податківцями надано 37,5 тис. адміністративних послуг

Фахівці ЦОП Кременчука видали майже 10 тисяч реєстраційних номерів облікової картки платника податків.

Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності державних податкових інспекцій.

Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ.

В Кременчуцькій ДПІ створені умови для доступу жителів регіону до всього спектру адміністративних послуг, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби. Безпосередньо в ДПІ надається 17 видів адміністративних послуг.

З початку року платники податків отримали 37 439 адміністративні послуги, в т.ч. в ЦОП Кременчуцької ДПІ – 23844 послуги.

Фахівці ЦОП Кременчука видали майже 10 тисяч реєстраційних номерів облікової картки платника податків. Відмітимо, що саме ця послуга залишається найбільш популярною серед клієнтів Центрів обслуговування платників нашого регіону. Друге місце за популярність у мешканців нашого міста в поточному році посіла послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – отримано 3,7 тисячі таких відомостей.

Активними відвідувачами Центру обслуговування платників є підприємці. Серед фізичних осіб-підприємців однією з самих запитуваних послуг є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку, так  за заявами платників надано 2487 таких витягів, зареєстровано 1567 платників єдиного податку та проведено реєстрацію 1531 книги обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців.

Також спеціалісти Центрів обслуговування платників оформили 365 розрахункових книжок, 2507 книг обліку розрахункових операцій та провели реєстрацію 333 реєстраторів розрахункових операцій.

Фахівці ЦОП також надають інформаційні та інші послуги: консультативну допомогу у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надають інформацію про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснення з питань оподаткування; надають інформацію про стан розрахунків з бюджетами; надають безкоштовне програмне забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді, приймають звітні та інші документи, тощо.

Крім того, для отримання деяких адміністративних послуг, які надаються Головними управліннями в областях, зокрема це видача ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами представникам бізнесу не обов’язково щоразу вирушати до м.Полтава.  Можливість отримання цієї послуги за місцем реєстрації реалізована в ЦОП Кременчуцької ДПІ.

 

Все по темі: адміністративні послуги  кременчуцька ОДПІ  податківці 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин