На участь у «Громадському бюджеті – 2018» подана 61 заявка

Перемогу має одержати 11 громадських ініціатив, що реалізовуватимуться на мікрорайонах Кременчука,  1 – в одному з закладів соціальної сфери, 1 – загальноміський.

30 жовтня було завершено прийом заявок від жителів Кременчука  та бюджетних організацій міста на участь у «Громадському бюджеті – 2018».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Відмічено, що в третій рік впровадження бюджету співучасті на участь у ньому претендує 61 проект.  Зокрема, 44 проекти стосуються покращення благоустрою, 8 – мають інноваційний характер, 3 –  щодо реалізації заходів із безбар`єрного простору, 3 – розвитку туризму, 1 – енергоефективності та 2 – загальноміські ініціативи.

Із вищезазначеного числа проектів перемогу має одержати 11 громадських ініціатив, що реалізовуватимуться на мікрорайонах Кременчука,  1 – в одному з закладів соціальної сфери, 1 – загальноміський.  Цього року в міському бюджеті на впровадження партисипаторних практик передбачено 6 млн. гривень, із яких по 1 млн. мають спрямувати на «великі» проекти в закладі соцсфери та загальноміський, решта 4 млн. грн. – на «маленькі» проекти в  мікрорайонах Кременчука.

Наразі всі зареєстровані проекти проходитимуть процедуру аналізу в структурних підрозділах виконкому міської ради.  Після того, як фахівцями буде зроблений аналіз, визначені нагальність і доцільність  громадських ініціатив, їх допустять до електронного голосування. Відкриється воно  30 листопада  на офіційному сайті Кременчуцької міської ради та триватиме до 30 грудня.

Переможців «Громадського бюджету – 2018» планують оголосити 4 січня 2019 року. Із деталями  та подробицями щодо просування громадських ініціатив можна ознайомитися за посиланням:  https://kremen.pb.org.ua/

 

Все по темі: "Громадський бюджет-2018"  Кременчук  подано заявки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин