Проект реконструкції зовнішнього освітлення вулиць Кременчука визнаний успішним

Наразі готується заявка для отримання грантових коштів інвесткомпанії для продовження робіт із зовнішнього освітлення вулиць Кременчука.

Проект реконструкції зовнішнього освітлення вулиць правобережжя Кременчука, реалізований за підтримки компанії «Нефко», визнано успішним.

Про це повідомили на засідання робочої групи з питання будівництва комунальних тепло-генеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука.

Робота над реалізацією вищезазначеного проекту у співпраці з інвестиційною компанією «Нефко»  була розпочата з 2016 року. Інвестиційні кошти в сумі близько 7 млн гривень були освоєні на виконанні будівництва та реконструкції мереж вуличного освітлення, встановленні сучасних  LED – світильників на  близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі,  де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, або,  де до цих пір використовувалися лампи  50-ти річної давнини.

Перший проект у співпраці з інвестиційною компанією «Нефко» продемонстрував те, що нагальне соціальне питання можна вирішити за допомогою залучення інвестиційних коштів. Наразі готується заявка для отримання грантових коштів інвесткомпанії для продовження робіт із зовнішнього освітлення вулиць Кременчука.

 

Все по темі: вулиць  Кременчук  освітлення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин