Проект реконструкції зовнішнього освітлення вулиць Кременчука визнаний успішним

Наразі готується заявка для отримання грантових коштів інвесткомпанії для продовження робіт із зовнішнього освітлення вулиць Кременчука.

Проект реконструкції зовнішнього освітлення вулиць правобережжя Кременчука, реалізований за підтримки компанії «Нефко», визнано успішним.

Про це повідомили на засідання робочої групи з питання будівництва комунальних тепло-генеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука.

Робота над реалізацією вищезазначеного проекту у співпраці з інвестиційною компанією «Нефко»  була розпочата з 2016 року. Інвестиційні кошти в сумі близько 7 млн гривень були освоєні на виконанні будівництва та реконструкції мереж вуличного освітлення, встановленні сучасних  LED – світильників на  близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі,  де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, або,  де до цих пір використовувалися лампи  50-ти річної давнини.

Перший проект у співпраці з інвестиційною компанією «Нефко» продемонстрував те, що нагальне соціальне питання можна вирішити за допомогою залучення інвестиційних коштів. Наразі готується заявка для отримання грантових коштів інвесткомпанії для продовження робіт із зовнішнього освітлення вулиць Кременчука.

 

Все по темі: вулиць  Кременчук  освітлення 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин