У Кременчуці планують затвердити новий порядок присвоєння поштових адрес

А саме об’єктам нерухомого майна.

У Кременчуці планують затвердити нову редакцію Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна.

За інформацією прес-служби міськради, на даний час  в Україні законодавчо не  врегулюване питання щодо надання послуги з присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна. Але відповідний нормативно-правовий акт може бути затверджений органом місцевого самоврядування.

Статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  встановлено, що облік об’єктів житлового фонду, нежилих приміщень незалежно від форми власності покладається на виконавчі органи сільських, селищних, міських рад,  що дає право вирішувати питання з присвоєння поштових адрес саме виконавчим органам місцевих рад. Чинним законодавством також прямо передбачено, що на місцевому  рівні в систему містобудівного кадастру вносяться відомості про реєстр адрес на території міста на підставі топографічних планів та рішень органів місцевого самоврядування про присвоєння чи зміну поштових адрес об’єктам нерухомості на території міста. За інформацією управління містобудування та архітектури,  затвердження нової редакції Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна в м. Кременчуці дозволить уникнути правових колізій з цього питання.

Відсутність поштової адреси унеможливлює  реєстрацію прав на нерухоме майно, внаслідок чого громадяни та юридичні особи позбавляються передбаченого Конституцією України та цивільним законодавством права вільно розпоряджатися належним їм нерухомим майном.

На даний час практика застосування Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна в   м. Кременчуці, поточні зміни в законодавстві, зміни структурного складу виконавчого комітету міської ради зумовлюють необхідність конкретизації та уточнень окремих положень Порядку та внесення змін до його редакції.

Сьогодні на робочої групи з питань реалізації Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” обговорили  проект цього  регуляторного акту, поставили питання до його розробників та внесли ряд пропозицій.  Обговорення  проекту рішення  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради “Про затвердження нової редакції Положення про порядок присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна в  м. Кременчуці” триває.

Ознайомитися з проектом регуляторного акту можна на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету за посиланням: https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/page/123

 

Все по темі: Кременчук  новий порядок  поштові адреси 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин