У Кременчуці працюють над питанням будівництва нової котельні на Раківці

Підписано протокол про наміри.

Міський голова Віталій Малецький провів робочу нараду з представниками датської делегації Асоціації «Чисті технології» та компанії «Фьєрнварме Фюн».

За інформацією прес-служби міськради, у заході,  де обговорювалися умови, за яких можливе будівництво нової котельні на Раківці, заступники міського голови, представники галузі житлово-комунального господарства Кременчука. Компанія «Фьєрнварме Фюн» на нараді була представлена Торбеном Хольст Росагером і Піе Андерсеном, асоціація «Чисті технології» – Свеном Рьод  Ніельсеном.

Наразі знайдено інвестора, який надає згоду на паритетних умовах провести будівництво котельні на Раківці. Варто зазначити, що власне питання щодо будівництва нових теплогенеруючих потужностей у вищезазначеному мікрорайоні постало кілька років тому. Першопричиною цьому є те, що строк використання потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста, давно перевищив граничний термін експлуатації. Будівництво ж нової котельні на Раківці надасть можливість не тільки безпосередньо постачати тепло та гарячу воду споживачам і здешевити тарифи на ці послуги, а також покращити стан навколишнього середовища.

У рамках зустрічі між сторонами було підписано Протокол про наміри з метою визначення завдань проекту та реалізації проекту з реконструкції частини централізованої системи теплопостачання Кременчука.

 

Все по темі: будвництво котельні на Раківці  Кременчук  протокол про наміри підписано 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин