«Ворскла» перемогла «Чорноморець» і вийшла у чвертьфінал Кубка України

Учора «Ворскла», в рамках 1/8 фіналу Кубка України з футболу зіграла з одеським «Чорноморцем».

«Чорноморець» — «Ворскла» 1:2

У першому таймі «Ворскла» більше володіла м’ячем, але з цього мало що виходило. Втім, резерв «Ворскли» показав, що здатен створювати проблеми суперникам. «Чорноморець» же подекуди небезпечно контратакував, але жодного разу не пробив у площину воріт. Отож після першого тайму на табло нулі.

На 60-й хвилині Тарас Саків прийняв м’яч на чужій половині поля і не знайшовши варіантів на продовження атаки зважився на дальній удар. М’яч вдарився об газон перед Дмитром Безруком і залетів у ворота — 0:1. Маємо красень-гол.

Тут же Артур Карноза зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Суддя призначив пенальті і Ніколас Карека з позначки переграв Безрука — 0:2. Йшла 63-тя хвилина.

Такий сценарій матчу не сподобався одеським фанатам і вони закидали поле фаєрами. Арбітр був змушений зупинити матч, а коли дим розсіявся, одесити забили. Карека і Ткаченко не порозумілися при подачі кутового і Гліб Грачов головою скоротив відставання «Чорноморця» — 1:2.

У час, що залишився моряки намагалися врятувати поєдинок і бодай перевести його в овертайм, але ворскляни цього не дозволили. Отож маємо виїзну кубкову перемогу і відзначаємо резервістів команди Василя Сачка.