Котельню на Раківці збудують за сприяння уряду Даніїї та корпорації NEFCO

Впровадження проекту в життя планується у чотири етапи.

Вчора, 1 листопада у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради проходило засідання Робочої групи з питання будівництва комунальних теплогенеруючих потужностей у мікрорайоні Раківка міста Кременчука. Радник міського голови з економічних питань на громадських засадах Юрій Тарасенко  проінформував депутатів про проведену роботу щодо пошуку потенційного інвестора для будівництва котельні на Раківці. Він зазначив, що  між міською владою та представниками датської делегації Асоціації «Чисті технології» та компанії «Фьєрнварме Фюн» підписано Протокол про наміри з метою визначення завдань проекту та реалізації проекту з реконструкції частини централізованої системи теплопостачання Кременчука. Будівництво котельні на Раківці планують за  кошти інвесторів –  це компанії, що представляють уряд Данії та корпорація NEFCO, та  співфінансування з бюджету міста. За словами Юрія Тарасенка, 65% коштів  – кредит NEFCO, 35% – грант від датської сторони та внесок міста.

Впровадження проекту в життя передбачає будівництво нової сучасної котельні з власною системою водоочищення, заміну теплових мереж, зменшення тепловтрат та викидів у навколишнє середовище. Радник міського голови зазначає, що датські фахівці детально вивчали питання необхідності будівництва теплогенеруючих потужностей, побували на котельні ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» і прийшли до висновку, що альтернативи будівництва нової котельні на Раківці просто немає. Датські колеги вважають, що до цього питання необхідно підходити комплексно – разом із будівництвом котельні планують провести реконструкцію мереж, котельну № 620, що на Правобережжі, планують закрити, а котельню № 17 реконструювати.  У  мікрорайонах № 74 та № 94 ( район вул. Манагарова- провулку Зіркового –  вул. Набережна Лейтенанта Дніпрова) – планують створити «Куточок Данії», приберуть центральні теплові пункти, а спеціальне обладнання для виробництва гарячої води встановлять у житлових будинках.

Впровадження проекту  в життя планується у чотири етапи – І – «Ідентифікація проекту», ІІ – «Технічне завдання», ІІІ – «Техніко-економічне обґрунтування», ІV – «Угода про кредит та реалізація». Перший етап має завершитися до кінця поточного року, тоді стане відомо, чи знайшов він підтримку у датської сторони. У разі позитивного висновку ради директорів розпочнеться ІІ етап – розробка технічного завдання, яке планують виконати у І-ІІ кварталі 2019 року, розробити ТЕО  планують у ІІІ – ІV кварталі 2019  року. Після цього вже буде вестися мова про кредитування та розпочнеться  реалізація проекту.

 

Все по темі: за сприяння уряду Даніїї та корпорації NEFCO  Котельня на Раківці  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин