Кременчужани можуть навчитися безкоштовно програмувати та отримати сертифікат від Гарварда

Протягом 4-х місяців учасники проекту будуть освоювати основи програмування за курсом CS50 від Гарвардського університету, який вважається одним з кращих в світі.

У Кременчуці стартує всеукраїнський освітній проект Technology nation за безкоштовним вивчення основ програмування. Організатором проекту є Фонд BrainBasket.

Про це повідомляє BrainBasket.

Проект Technology Nation має статус всеукраїнського і проходить в 10 містах Україна, зокрема в Харкові. Протягом 4-х місяців учасники проекту будуть освоювати основи програмування за курсом CS50 від Гарвардського університету, який вважається одним з кращих в світі. Учасники проекту, які успішно склали фінальний іспит, зможуть отримати оригінальні сертифікати від Гарвардського університету.

Заняття проходять два рази на тиждень у форматі змішаного навчання, передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом дому та практичні заняття в навчальних хабах BrainBasket. Досвідчені ментори Фонду допомагають слухачам знайти відповіді на всі питання.

Реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Участь в проекті є безкоштовним і не вимагає попередніх технічних навичок і знань.

Для довідки:

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері IТ. Фонд був заснований в 2014 році з баченням об’єднання зусиль усіх гравців IТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

Міжнародний фонд «Відродження», заснований Джорджем Соросом, є одним з найбільших благодійних фондів в Україні. Місія Фонду – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Фінансову підтримку Фонд отримує від Фондів Відкритого Суспільства, а також від міжнародних донорів та окремих українських і зарубіжних організацій і громадян.

За додатковою або уточнюючої інформації, звертатися:

Шляховий Микита

PR-менеджер

BrainBasket Foundation

(050) 648 75 46

[email protected]

Все по темі: Кременчук  навчитися програмуванню  сертифікат від Гарварда 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин