Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої  води, що надаються  комунальним підприємством «Теплоенерго»

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

29.10.2018                                             Кременчук                                             №1385

 Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої  води, що надаються  комунальним підприємством «Теплоенерго»

Враховуючи звернення комунального підприємства «Теплоенерго» від 17.09.2018 №04-1983 з розрахунками та лист комунального підприємства «Теплоенерго» від 08.10.2018 №04-2165, на підставі листа Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 02.10.2018 № 66-02/1110, згідно з ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.13 Закону України «Про теплопостачання», Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив:

  1. Встановити тарифи  на  теплову  енергію,  її  виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго», згідно з додатком.
  2. Відділу прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області оприлюднити рішення у офіційному виданні Кременчуцької міської ради – газеті «Вісник Кременчука».
  3. Комунальному підприємству «Теплоенерго» тарифи ввести в дію відповідно до вимог статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
  4. Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 25.05.2018 № 606 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються  комунальним  підприємством «Теплоенерго» вважати таким, що втратило чинність.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М. та заступника міського голови Декусара В.В.

Міський голова В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

 

Додаток до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області 29.10.2018 №1385

 Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго»

Тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,  що надаються комунальним підприємством «Теплоенерго»

№ з/п Найменування тарифів Сума, грн.

(без ПДВ)

Сума, грн.

(з ПДВ)

1. Тариф на теплову енергію, грн. /Гкал, у тому числі: 1 735,35
– виробництво теплової енергії, грн. / Гкал 1 616,28
– транспортування теплової енергії, грн. /Гкал 90,57 108,68
– постачання теплової енергії, грн. /Гкал 10,39

Тарифи на послуги з централізованого опалення та з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню комунальним підприємством «Теплоенерго»

№ з/п Назва

показника

Послуга з централізованого опалення Послуга з централізованого постачання води
для абонентів житлових будинків з будинковими

та квартирними приладами обліку теплової енергії

для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії за умови підключення рушникосу-шильників

до системи

гарячого водопоста-чання

за умови відсутності рушнико-сушильників
грн. / Гкал

(з ПДВ)

грн. / кв.м.

(з ПДВ)

грн. / м3

(з ПДВ)

грн. / куб.м.

(з ПДВ)

1. Тариф на послуги 1 689,46 44,83 99,13 92,53

Тарифи на теплову енергію, що надаються  для інших категорій споживачів комунальним підприємством «Теплоенерго»

№ з/п Назва  показника Для потреб бюджетних установ Для потреб інших споживачів Для потреб релігійних  організацій
грн. / Гкал

(з ПДВ)

грн. / Гкал

(з ПДВ)

грн. / Гкал

(з ПДВ)

1. Тариф на теплову енергію 2 129,33 2 152,44 1 089,55

Тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються для інших категорій споживачів комунальним підприємством «Теплоенерго»

№ з/п Назва  показника Для потреб бюджетних установ Для потреб інших споживачів
грн. / куб.м.

(з ПДВ)

грн. / куб.м.

(з ПДВ)

1. Тариф на послуги 111,14 112,28

Керуючий справами виконкому міської ради Р.В. ШАПОВАЛОВ
Начальник управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області М.В.ЗДОЙМА

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин