У Кременчуці з’явився новий позашкільний заклад освіти

У ньому працюватиме і школа вожатих, і гутки з декоративно-прикладного мистецтва, медіа-центр «ЗорянийTV». До того ж відкрито свій канал на YouTube.  

Оздоровча кампанія 2018 року завершилася наприкінці літа, а педагогічний колектив комунального позаміського закладу «Зоряний» продовжує працювати з дітьми та реалізовувати молодіжні проекти.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Напередодні відбулося відкриття нового позашкільного закладу освіти, де юні хлопчики та дівчата розвиватимуть свої таланти під керівництвом педагогів ДЗОВ «Зоряний».  Директор табору «Зоряний» Григорій Угніч зазначив, що в новоствореному позашкільному закладі працюватиме  і школа вожатих, і гуртки з декоративно-прикладного мистецтва, і медіа-центр «ЗорянийTV», відкрито свій канал на YouTube.

Участь у відкритті нового позашкільного закладу освіти взяли заступник міського голови Ольга Усанова, керівники інших закладів, які організовують роботу з дітьми в позашкільний час. Цього дня діти випробували себе в якості журналістів і провели першу прес-конференцію, презентували роботи, виготовлені власноруч. Ольга Усанова наголосила, що дуже добре, коли відкриваються нові позашкільні заклади, в яких працюють гуртки за інтересами з  цікавими для дітей формами роботи.  Відвідування вихованців у  таких гуртках є абсолютно безкоштовними. Їх утримання здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

Заняття з дітьми проводяться в районі Автозаводського вокзалу та в Кременчуцькій міській телерадіокомпанії.

Довідки за телефоном: 067 – 39 – 47 – 220.

 

Все по темі: відкрито  Кременчук  новий позашклійний заклад освіти 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин