У Кременчуці запровадять реєстр найменувань об’єктів торгівлі та сфери послуг

Його буде запроваджено в наступному році.

Наразі в стадії обговорення перебуває проект регуляторного акту «Про  впровадження  електронного обліку та  встановлення  режимів роботи закладів торгівлі, ресторанного  господарства та сфери послуг у м. Кременчуці».

За інформацією прес-служби міськради, цей документ розроблено з метою спрощення процедури отримання погоджень на встановлення режимів роботи закладів  торгівлі,  ресторанного  господарства і сфери  послуг.

У документі йдеться про те, що оформлення  таких погоджень суб’єктам господарювання надається управлінням розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Погодження видається безкоштовно.

Що стосується встановлення режимів роботи об’єктів торговельного призначення, то якщо вони розташовуються в торговельних центрах, комплексах, універмагах, то їх режим роботи не повинен перевищувати цих об’єктів.

Питання видачі погоджень на встановлення режимів роботи згаданих об’єктів у нічний час, тобто після 23-ї години до 7 години, розглядається створеною при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради Полтавської області комісією.

Питання щодо погодження на встановлення та зміну режимів роботи в нічний час після 23-ї години до 07-00 закладам ресторанного господарства та сфери послуг, що розташовані в житлових будинках або вбудовано-прибудованих до них приміщеннях, не розглядаються.

 Встановлення подовженого чи цілодобового режиму роботи закладів торгівлі усіх форм власності, які розташовані в житлових будинках або вбудовано-прибудованих до них приміщеннях, здійснюється за рішеннями комісії та виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Питання встановлення цілодобового чи подовженого режиму роботи автозаправочних станцій, автостоянок, автомийок, аптек; готелів та закладів їх інфраструктури, а також відділів (секцій) стаціонарних закладів торгівлі (у разі встановлення такого режиму роботи об’єкту в цілому) вирішується управлінням розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики (без розгляду на засіданні комісії з питань погодження на встановлення та зміну режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг роботи у нічний час).

Із повним змістом проекту регуляторного акту можна ознайомитися за посиланням https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/page/123 . Пропозиції щодо внесення змін або доповнень приймаються в управлінні розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної діяльності виконкому міської ради.

 

Все по темі: Кременчук  об’єктів торгівлі та сфери послуг  реєстр найменувань 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин