Астрологiчний прогноз на 5-11 листопада

ОВЕН

Приплив енергiї i життєрадiсний настрiй обiцяють робочi днi тижня. На цьому фонi ви зможете успішно вирішувати дiловi питання. У понедiлок імовірні несподiванки, будьте готовi до того, що плани доведеться змінювати. У середу можливі конфлiкти з найближчим оточенням, викликанi вашим бажанням давати вказiвки. У п’ятницю краще вiдпочити i розслабитися в компанiї близьких друзiв. У вихiднi варто звернутися до впливових осiб за пiдтримкою, у тому числi й фiнансовою.

ТЕЛЕЦЬ

Зараз важливо не вiдхилятися вiд перевiреного курсу. Якщо не лiнуватиметесь, то зможете досягти блискучих результатiв у своїй дiяльностi. У вiвторок будьте обережнi, подiї не сприятимуть просуванню по кар’єрних сходах. У середу ви можете завершити важливi проекти, проте будете емоцiйно виснаженими. У суботу краще не планувати серйозні справи. Допоможiть своїм близьким у питаннях, якi їх хвилюють – цим ви можете змiцнити свiй авторитет.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня вам доведеться багато й iнтенсивно працювати, але проекти i завдання будуть цiкавими, тож ви майже вiдразу побачите, що усе виходить, ви рухаєтесь у правильному напрямку. Емоцiйне напруження спаде до середи. Друга половина тижня виявиться бiльш спокiйною i размiреною, нiж перша. Можливi цiкавi зустрiчi та кориснi знайомства, побачення i приємне дружнє спiлкування.

РАК

Цього тижня доведеться багато часу присвятити людям, якi вас оточують. Умiння слухати i чути подарує вам успiх. У понедiлок будьте надзвичайно уважнi, стежте за кожним словом. Під час роботи з документами зосередьтеся – це позитивно позначиться на вашiй кар’єрi. У четвер спробуйте об’єктивно оцiнити свої сили. У п’ятницю краще не сперечатися з начальством. Важливу роль можуть зіграти родичi – вони допоможуть вирiшити багато проблем. В особистому життi чекайте на приємні сюрпризи.

ЛЕВ

Налаштуйтесь на рiшучi дії. Але врахуйте, що необдуманий ризик може повнiстю зіпсувати всi вашi починання. Якщо ви просуватиметесь у правильному напрямку, то навколишні будуть у всьому вас пiдтримувати. У середу можете отримати гарнi новини, вам пощастить із приємними i корисними знайомствами.

ДIВА

Цього тижня сприятливо завершаться зустрiчi та наради. У результатi матимете впевненiсть у завтрашньому днi та необхiдну допомогу з боку друзiв i знайомих. Проте остерiгайтеся конкурентів. Можливi невеликi грошовi втрати. У вiвторок імовірне швидкоплинне, але приємне знайомство. У п’ятницю через iмпульсивнiсть i впертiсть ризикуєте посваритися з близькими людьми. У недiлю вам можуть пред’явити необгрунтованi претензiї. Будьте дипломатом – тодi уникнете наслiдкiв цього конфлiкту.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня ваш особистий успiх залежатиме вiд рiвня вашої безкорисливостi у вiдносинах із навколишніми. Що менше ви думатимете про себе, то бiльше одержите. Не соромтеся демонструвати свiй iнтелект. Намагайтесь не спiзнюватися на роботу i на дiловi зустрiчi. У четвер можливi досить втомливi далекi поїздки. У п’ятницю у вас з’явиться шанс прояснити важливi нюанси в особистих стосунках.

СКОРПIОН

Цього тижня особливо успiшними будуть тi, хто проявить завзятiсть у пошуку нових сфер для застосування своїх талантiв. Усе обов’язково вийде, ви на правильному шляху. Хоча важко буде обiйтися без жалю, що у вас надто багато справ i мало вiльного часу. Зате зможете владнати всi свої фiнансовi питання. У вихiднi створіть удома максимально гармонiйну атмосферу.

СТРIЛЕЦЬ

Наступний тиждень вимагатиме обережностi в думках i дiях. Надзвичано напруженими можуть виявитись вiдносини зi старими друзями i дружиною/чоловiком. Утiм, зараз усе-таки краще мати справу з перевiреними партнерами. У четвер краще уникати людних мiсць i зайвого базiкання.

КОЗЕРIГ

Ви зможете поєднувати приємне з корисним. Завдяки товариськостi й дипломатичностi зумiєте налагодити потрiбнi зв’язки в дiловiй та особистiй сферах. Уважнiше ставтесь до сім’ї. У четвер можлива напружена ситуацiя на роботi, тому цей день краще присвятити завершенню дрiбних справ i не починати нiчого нового. У вихiднi важливо виспатися i вiдпочити.

ВОДОЛIЙ

Тиждень обiцяє успiх у питаннях кар’єри. Від вас знадобиться максимум працьовитостi та працездатностi. Можливо, доведеться змiнити коло знайомих. Середа вдала для поїздок i подорожей. У четвер можлива ситуацiя, коли вам доведеться захищати свої iнтереси. У суботу імовірні несподiванi подiї, якi змiнять ваше особисте життя на краще.

РИБИ

Це зоряна година для дiлових людей – тих, хто не боїться брати на себе вiдповiдальнiсть. Саме зараз ви можете розкрити свiй творчий потенцiал i покращити матерiальне становище. Можливi деякi ускладнення i перешкоди у досягненнi мети у вiвторок. У суботу ваша допомога i пiдтримка будуть необхiдні рiдним. Недiлю присвятiть власному вiдпочинку.

Все по темі: Гороскоп  зірки 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин