На сесії Кременчуцької міськради затвердять правила благоустрою території

Правила, які діють зараз були затверджені ще у 2011 році.

У Кременчуці на засіданні робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розглядався проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою території м. Кременчука».

За словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмили Жорняк,  правила благоустрою, які діють зараз, були затверджені ще у 2011 році. За цей час відбулися зміни в законодавстві, зокрема, затверджено Типові правила благоустрою території населеного пункту, було ліквідовано виконавчі комітети районних рад, відбулися зміни в структурі контролюючих служб, тому виникла необхідність внесення змін до чинних Правил благоустрою.

За інформацією прес-служби міськради, правила благоустрою території міста Кременчука запроваджено з метою дотримання громадського порядку в місті, забезпечення в ньому чистоти та належного санітарного стану, торгівлі, додержання тиші в громадських місцях та житлових зонах. Це нормативно-правовий акт, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою міста Кременчука, регулюються права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території міста, визначається комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у місті.

Враховуючи те, що  від останнього засідання  пропозицій щодо цього проекту регуляторного акту не надходило, члени робочої групи прийняли рішення, що він має бути винесений на розгляд та затвердження наступної сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться у грудні 2018 року.

Познайомитися з проектом рішення можна на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та  виконавчого комітету за посиланням:

https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/page/123

 

Все по темі: затвердять на сесії міськради  Кременчук  правила благоустрою території 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин