Продовжує діяти спрощений порядок надання житлових субидій

З 15 листопада поточного року буде розпочата робота з надання сім’ям повідомлень про розмір призначеної субсидії.

Для призначення житлової субсидії до органів соцзахисту населення подається лише заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Орендарі додатково надають договір оренди (найму) житла.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

На опалювальний сезон субсидія буде призначена для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію  з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням –  з дати, визначеної виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради – 22.10.2018.

У зв’язку з прийняттям 17.10.2018 постанови Кабінету Міністрів України № 841, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, потребує внесення змін до програмного комплексу, який застосовується для розрахунку розміру субсидій.

На сьогоднішній день Міністерством соціальної політики України доопрацьовуються зміни до програмного комплексу, після надходження яких в область буде проведена робота з обрахування розміру житлових субсидій на опалювальний сезон.

З 15 листопада поточного року буде розпочата робота з надання сім’ям повідомлень про розмір призначеної субсидії.

Крім того, в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад буде відображено суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад). Тобто громадянам буде проведено перерахунок вартості отриманих послуг з урахуванням суми призначеної субсидії.

Прийом документів на призначення субсидій на опалювальний сезон продовжується. У разі подання заяви про призначення житлової субсидії  та декларації (оформлених належним чином з зазначенням повних та достовірних даних про усіх членів домогосподарства та членів їх сім’ї) протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія буде призначена  з початку такого сезону.

За більш детальною інформацією звертатись до управлінь соціального захисту населення за місцем проживання:

Крюківський район: вул. І. Приходька, 90, тел. 6-13-63, 6-01-20,

Автозаводський район: пр. Свободи, 66, тел. 773228, 772995;

 

Все по темі: Кременчук  спрощений порядок  субсидій 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин