Управління Держпраці у Полтавській області інформує про легалізацію праці

Торгівля є однією з найбільш ризикованих галузей в області щодо використання найманої праці без належного оформлення.

На виконання розпорядження від 05.09.18 р. за № 649 “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” Управлінням Держпраці у Полтавській області проведена відповідна робота.

Інформація розміщена на сайті прес-служби міськради.

В рамках інформаційно – роз’яснювальної кампанії проведено 240 заходів щодо недопустимості оформлення трудових відносин із найманими працівниками, 91 із них – спільно з територіальними органами ДФС, Пенсійного фонду України, Держархбудінспекції, Національної поліції, органами місцевого самоврядування.

Даною кампанією охоплено понад 120 тис. населення області (в т. ч. 20 зустрічей з понад 400 безробітними і 1400 студентами, семінари для роботодавців і працівників, роз’яснення на сайті Управління, в інтернет виданнях та на сайтах інших органів, виступи на радіо та роз’яснення в друкованих ЗМІ).

Найбільш масові, по кількості учасників, семінари було проведено завдяки співпраці з РДА. У них взяли участь майже 4000 осіб.

Для більш широкого поширення інформації про важливість укладення трудових відносин відповідно до вимог законодавства, на сайті Управління, органів місцевого самоврядування та інших органів та в інтернет – виданнях розміщено близько 50 матеріалів.

Спільно з органами ДФС, серед інших заходів, проведено робочі зустрічі з представниками роботодавців та найманими працівниками 15 з найбільших підприємств області.

Торгівля є однією з найбільш ризикованих галузей в області щодо використання найманої праці без належного оформлення. Так, ТРЦ міст Полтава та Кременчук організовано та проведено розповсюдження роздаткових матеріалів.

За період з 05.10.18 р. по 31.10.18 р. включно Управлінням здійснено 51 захід державного контролю, в т. ч. спільно з ДФС згідно плану заходів контролю – 19.

В ході інспекційних відвідувань у 3 – х роботодавців було виявлено 16 працівників без належного оформлення  трудових відносин. У 1 суб’єкта господарювання виявлено 6 працівників, з якими укладено цивільно – правові угоди, що мають ознаки трудового договору.

В ході інспекційного відвідування з 6 працівниками укладено трудові договори.

За результатами інспекційних відвідувань до посадових осіб, зазначених суб’єктів господарювання, вжито заходів відповідно до наданих повноважень, зокрема, видано 3 приписи щодо усунення  виявлених порушень, винесено 2 постанови по ст. 188-6 КУпАП (штраф в сумі 2720,00 грн.), складено та передано до суду 1 протокол про адмінправопорушення по ч. 3 ст. 41 КУпАП   та прийнято 1 рішення щодо розгляду справи про накладення штрафу згідно ст. 265 КЗпП України, в той же час винесено 3 постанови згідно абз. 2 ч. 2 ст. 265 на суму 893 520 грн.

 

 

Все по темі: оформлення  торгівля  Управління Держпраці 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин