Юні хіміки з Кременчука здобули перемоги на всеукраїнському турнірі

Вони здобули «бронзову» нагороду. А також одна із учениць зайнял 3-тє місце в особистій першості.

Четверо старшокласників Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4, а також учень Полтавської гімназії №17 спільними зусиллями здобули  «бронзову» нагороду на Всеукраїнському турнірі юних хіміків, що з 28 жовтня по 2 листопада проходив у місті Рівному.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Окрім того, учениця КНВК №4 Маргарита Лапшова завоювала 3-тє місце в особистій першості цього престижного змагання.

Зазначається, що про успіхи учнів повідомила директор ліцею Любов Михайлик. Ліцеїстів було відзначено персональними дипломами за «науковість та вміння на високому рівні переконливо вести дискусії при розв’язанні складних актуальних задач як наукового, так і науково-прикладного характеру».

Команда Кременчуцького НВК №4 на всеукраїнському турнірі юних хіміків перебувала у складі: Олександр Згінник (капітан команди “НЕОС”), Маргарита Лапшова, Максим Кіндра та Володимир Краплина, а також учня Полтавської гімназії №17 Євгеній Минак й  представляла на турнірі Полтавську область.

Наставниками команди стали заступник директора ліцею №4 Сергій Джавахішвілі та Кирило Данилейко, випускник ліцею, а нині – студент ІВТ Київського Національного університету ім. Т.Шевченка.

 

Все по темі: всеукраънський турныр юних хымыкыв  Кременчук  перемоги КНВК №4 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин