Медаллю «За працю і звитягу» нагороджено директора Територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району

Відповідний указ Президент України Петро Порошенко підписав 2 листопада.

Директора Територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району Ларису Дзюбу нагороджено медаллю «За працю і звитягу» за вагомий особистий внесок у ралізацію державаної політики у сфері соцзахисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку та високий професіоналізм.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Відповідний указ №354/2018  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівника соціальної сфери» підписав Президент України Петро Порошенко 2 листопада 2018 року.

Також зазначається, що Лариса Дзюба вже багато років очолює Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Автозаводського району, де жителі Кременчука похилого віку, а також громадяни інших пільгових категорій отримують необхідні їм соціальні послуги. Не можна не оцінити її великий вклад в організацію оздоровлення людей похилого віку у позаміському спортивно-оздоровчому таборі «Супутник», роботи виїзного мобільного стаціонару комунального закладу « Кременчуцький обласний госпіталь  для інвалідів війни», а також пункту обігріву, що працює взимку неподалік від залізничного вокзалу.

 

Все по темі: Кременчук  медаль за "Працю і звитягу"  нагороджено директора Територіального центру соціального обслуговування Автозаводського району 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин