У Кременчуці пройде Всеукраїнський конкурс серед психологів та педагогів

Учасниками конкурсу можуть бути працівники  психологічної служби в системі освіти з відповідною фаховою освітою ( практичний психолог, соціальний педагог).

У  листопаді в Кременчуці проходитиме І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Метою конкурсу є виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізація інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, якості програм, реалізація творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів.

Учасниками конкурсу можуть бути працівники  психологічної служби в системі освіти з відповідною фаховою освітою ( практичний психолог, соціальний педагог). Свою авторську програму на участь у конкурсі може  як один автор, так і група авторів.

Номінації конкурсу:

  • профілактичні програми – програми, спрямовані на профілактику труднощів у навчанні, вихованні та соціалізації, відхилень у розвитку і поведінці;
  • корекційно-розвиткові програми – програми, спрямовані на попередження та корегування проблем, труднощів, подолання шкідливих звичок, негативних емоційних станів, усунення відхилень у психофізичному та інтелектуальному розвитку і поведінці, подолання девіантної поведінки, адаптацію до умов навчання та життєдіяльності тощо;
  • розвивальні програми – програми, спрямовані на розкриття інтелектуально-особистісного потенціалу учасників освітнього процесу, формування та розвиток їх соціально-психологічних компетентностей, формування готовності до самореалізації;
  • просвітницькі програми – програми, спрямовані на формування психологічних знань, підвищення рівня психологічної культури і психологічної компетентності учасників освітнього процесу.

Роботи переможців міського етапу  конкурсу будуть направлені на ІІ (обласний) етап.

 

Все по темі: Всеукраїнський конкурс  Кременчук  педагогів та психологів 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
18 Липня, 2019 Четвер
більше новин