Знайдений поранений алабай виявився не вагітною дівчинкою, а хлопчиком з черевною водянкою

Він знаходиться в поганому стані.

Новини про алабая, який був знайдений в Кам’яних Потоках не дуже добрі.

Як повідомляє Марина Кожушко начальник відлову і утримання собак на своїй сторінці в «Фейсбук», по приїду на місце, їхні співробітники побачили не вагітну собаку, а зовсім хворого, пораненого пса з величезним животом.

«Водянка! Такі животи ми бачили не раз і прекрасно знаємо, як це серйозно … Собаку відразу повезли в клініку для лабораторного обстеження. У яшмі бідолаху оглянули і взяли аналіз крові. Дирофіляріоз не підтвердився… печінку дуже пухка, в жалюгідному стані, практично відмовляє. Як результат – величезна водянка в черевній порожнині. При цьому сильне виснаження, видно все кістки – можна анатомію вивчати. При всьому цьому, хоч пес і не старий, шанси на одужання, на жаль, майже нульові … На вухах і лапах рвані рани. Лікування призначено, допомога надана.Так, прогнози дуже сумні, але ми будемо намагатися і зробимо все, що від нас залежить! Будемо боротися за його життя!», – пише вона.

Зазначається, що бідний пес дуже слабкий, наляканий, але зовсім не агресивний. Від страху і болю гарчить, але вкусити навіть не намагається.

У вольєрі він заспокоївся, трохи поїв і ліг на соломку. Сфотографували його в будці, виходити для фотосесії відмовився,.

«Шкода до сліз… Гарний, не старий, розумний друг, як він опинився в такому стані, без допомоги, на вулиці?

Де господар? Якщо втратив, нехай швидше знайде! Якщо кинув хворого друга, нехай знає – світ не без добрих людей! Спасибі всім, хто допомагає тваринам, що потрапили в біду! Друзі, придивіться, може, знаєте цього алабая і його господарів? Будь ласка, повідомте нам!», – йдеться в повідомленні.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук» вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: алабай  КП «Спецсервіс-Кременчук»  черевна водянка 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин