Кременчужанам сьогодні запрошують на презентацію книги «Де немає Бога»

У Кременчуці, сьогодні, 7 листопада, о 17:30 год. письменник Макс Кідрук презентує свій новий роман «Де немає Бога» у відділв абонементу Центральної міської бібліотеки.

Про це повідомляється на сторінці групи «Відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького» на «Фейсбук».

Вхід вільний.

Про роман:

Люди – соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?
Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в авіокатастрофі. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.

Макс Кідрук зазначає: «Роман «Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога».

Офіційний хештег: #ДеНемаєБога

Організатор туру: Мистецьке об’єднання «Стендаль».

Повний розклад туру: www.stendal.com.ua

Буктрейлер: youtu.be/8vi43QBo6Fs;

Все по темі: "Де немає Бога"  Кременчук  презентація книги 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин