У Кременчуцькій загальноосвітній школі №27 з’явився сучасний харчоблок

На ці цілі з бюджету міста було спрямовано понад 1 млн грн.

Кременчуцька загальноосвітня школа № 27 невелика, і ніколи не мала власного харчоблоку. Школярів багато років годували привозною їжею.

За інформацією прес-служби міськради, стара школа була збудована так, що харчоблок там просто ніде було розмістити. Але керівництво закладу разом з міської владою знайшли шляхи вирішення проблеми – і запланували реконструювати під харчоблок господарські приміщення. Наразі капітальний ремонт та реконструкція  цих приміщень завершена.

У процесі реконструкції повністю замінено електропроводку, встановлено нову систему вентиляції та нове сучасне обладнання. На ці цілі з бюджету міста було спрямовано понад 1 млн грн. Відтепер у КНВК № 27 є повноцінний харчоблок з усіма необхідними цехами – починаючи від прийому та зберігання продукції до приготування та видачі їжі.

Також зазначається що цього року, як ніколи, у Кременчуці  було  заплановано багато капітальних ремонтів у навчальних закладах. Міський голова Віталій Малецький  перед виконавцями робіт ставить завдання проводити ремонти якісно, з використанням новітніх технологій  та матеріалів. Разом з ремонтними роботами проводиться  також заміна старого обладнання  на нове, сучасне, високотехнологічне.

Все по темі: з'явився  Кременчуцька школа №27  сучасний харчоблок 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин