На українські колії вийшов перший локомотив General Electric на ім’я «Тризуб» (відео)

Тепловоз стратував зі станції Крюків-на-Дніпрі в Кременчуці.

8 листопада на українські колії вийшов перший локомотив General Electric на ім’я «Тризуб». Доукомплектований на Крюківському вагонобудівному заводі тепловоз стартував зі станції Крюків-на-Дніпрі в Кременчуці.

У складі вантажного поїзду локомотив здійснив пробігові випробування в реальних умовах української залізниці. «Тризуб» подолає 150 кілометрів у складі вантажного поїзда з Кременчука до Ромодана. Керує тепловозом локомотивна бригада, яка раніше проходила випробування на локомотивах General Electric у Казахстані.

Як йдеться на сайті Крюківського вагонобудівного заводу, 25 вересня у порт Чорноморська прибуло чергове судно з США з вантажем локомотивів від компанії General Electric. Доставлено, як і планувалося, 7 тепловозів TE33AC.

Другого жовтня нову партію тепловозів GE спеціальним рейсом доставлено в Кременчук, на Крюківський вагонобудівний завод для подальшого складання. Нагадаємо також, що перший локомотив, який вже проходить випробування на українській залізниці, прибув 10 вересня поточного року. 5 червня 2018 було підписано угоду про партнерство між ПАТ «КВБЗ» та «General Electric». Згідно з нею на першому етапі планується поставити 30 тепловозів з локалізацією в Україні на рівні 10 відсотків.

Відео Кременчуцького Громадського Телебачення 

Все по темі: General Electric  Кременчук  перший локомотив 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин