У лікарні «Правобережній» значних порушень з боку харчування не виявлено

Організація та якість харчування оцінена позитивно.

У Кременчуці вчора, 7 листопада члени робочої групи на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою здійснили першу перевірку лікувальних закладів – перевірили  організацію харчування у лікарні «Правобережній».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Головний лікар КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» Віктор Севастьян зазначив, що його задовольняє  організація харчування у підпорядкованому йому лікувальному закладі  на умовах аутсорсингу. Тепер керівнику лікарні не потрібно вирішувати питання, де закуповувати продукти, шукати постачальників та вирішувати інші  питання, пов’язані з харчуванням. Він може більш детально зосередитися на питаннях забезпечення лікувального процесу. Позитивно оцінюють  якість харчування і пацієнти, з якими також цього для поспілкувалися члени робочої групи.

«Звичайно, що до поля зору перевіряючих, в першу чергу, попав  харчоблок лікарні. Варто зазначити, що порушень під час перевірки вони не виявили: належним чином були оформлені документи, в наявності були технологічні картки,  всі працівники мали санітарні книжки,  відповідним було і  меню», – йдеться в повідомленні.

Члени комісії скуштували, приготовлені для пацієнтів страви та перевірили процес роздачі їжі безпосередньо у відділеннях. І вцілому позитивно оцінили організацію і якість харчування у цьому закладі охорони здоров’я.

Представники  Держпродспоживслужби, які також увійшли до складу робочої групи, також відзначили, що значних порушень в організації процесу харчування у лікарні «Правобережній» вони не виявили.

 

Все по темі: Кременчук  лікарня "Правобережна"  перевірка якості харчування 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин