Кременчужани можуть допомогти дітям та Святому Миколаю

Сьогодні, 9 листопада, у Кременчуці урочисто стартувала благодійна акція «Святий Миколай – дітям».

“Друзі, сьогодні розпочинаємо добру справу”, – так анонсував початок благодійної акції “Святий Миколай – дітям” заступник міського голови Руслан Проценко, яку в Кременчуці проводять  уже 16-й рік поспіль. Цього року вона матиме свої особливості.

Так, наразі шукають водіїв Святого Миколая – автомобілістів, які погодяться доставити подарунки дітям із сімей, які потребують підтримки.

Із понеділка, 12 листопада, почне діяти Марафон написання листів Святому Миколаю. До речі, листи можна буде прочитати у соціальних мережах. Тож кожен охочий кременчужанин зможе подарувати подарунок конкретній дитині.

Також волонтери Святого Миколая працюватимуть у школах. А з 12 по 16 грудня – у торгівельних мережах Кременчука.

Для дітей, які потребують особливої підтримки, уже готують концертні програми.

На старті цьогорічної акції також показали відеозапис із минулорічної. Також своїми історіями успіху поділилися досвідчені волонтери. А керівники соціальних закладів розповіли, наскільки важлива для дітей у цих закладах акція «Святий Миколай – дітям».

На початку 2000-х років було багато тих, хто не вірив у цю акцію, розповів міський голова Віталій Малецький. Проте з кожним роком усе більше волонтерів приходило з бажанням допомогти. І за останні роки ситуація і думка людей щодо цієї акції змінились. «Тепер наліпка «Я допоміг Святому Миколаю» – символ визнання соціальних проблем, що існують у нашому суспільстві», – зауважив міський голова.

А також Віталій Малецький розповів, що і цього року на площі у Кременчуці діятиме резиденція Святого Миколая. Помічники Святого Миколая зможуть зробити з ним селфі й ним підтверджувати свою участь в акції.

Фото Дмитра Бабця

Все по темі: акція  благодійність  діти  Святий Миколай 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин