У Кременчуці вшанували працівників культури (ФОТО)

День працівника культури та майстрів народного промислу кременчужани відзначали у Міському палаці культури сьогодні, 9 листопада.

Уперше ведучими на святковому концерті були начальник управління культури і туризму Володимир Кондрашов разом зі своєю заступницею.

Творчі номери перемежовувалися з привітаннями та нагородження працівників культури почесними грамоти.

На самому початку концерту до глядачів у залі звернувся міський голова Віталій Малецький. Він зауважив, що саме присутні у залі створюють культурну столицю України. І сьогодні Кременчук – серед лідерів культурного життя держави. На підтвердження цьому з-поміж цьогорічних досягнень міський голова назвав відкриття оновленої Кременчуцької художньої галереї, яку відремонтували вперше за 20 років – із моменту створення. А також уперше за 17 років кременчуцький колектив «Славутич» виступив за кордоном – у Литві та Польщі. Згадав і цьогорічну ялинку, яка стала найгарнішою в Україні, різдвяне містечко, святкові концерти на площі.

Заступник міського голови Руслан Проценко зауважив, що важливо мати високий рівень культури. А для цього необхідний відповідний матеріально-технічний стан. Цього року активно «підтягували» музичну та художню школи, паркові зони. Наступного року цей процес будуть пришвидшувати, пообіцяв заступник міського голови.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Червня, 2019 Середа
18 Червня, 2019 Вівторок
більше новин