У міській дитячій лікарні перевірили якість харчування

Було виявлено ряд недоліків.

У Кременчуці вчора, 8 листопада члени тимчасової робочої групи з перевірки організації централізованого харчування в стаціонарних відділеннях комунальних некомерційних медичних підприємств на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою перевірили організацію харчування у міській дитячій лікарні.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Вони оглянули харчоблок лікувального закладу, перевірили наявність необхідних документів та технологічних карток, санітарних книжок у персоналу, відповідність меню, спробували страви, які готують для хворих дітей, а також видачу їжі безпосередньо у відділеннях.

Члени комісії відзначили, що приготовлена їжа  була належної якості, були представлені різні дієт столи, харчування для дітей до 1 року та жінок, що годують немовлят груддю. У всіх працівників були в наявності санітарні книжки. У той же час в організації процесу харчування було виявлено ряд недоліків, на які заступником міського голови Ольгою Усановою та керівником управління охорони здоров’я міста Максимом Середою було жорстко вказано працівникам харчоблоку і компанії, що взяла на себе зобов`язання у забезпеченні харчування. Всі зауваження мають бути виправлені у найкоротший термін.

 

Все по темі: Кременчук  міська дитяча лікарня  перевірили якість харчування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин