Астрологiчний прогноз на 12-18 листопада

ОВЕН
Не акцентуйте свою увагу на дрiбницях, а зосередьтесь на найголовнiшому. Буде багато зустрiчей із друзями i знайомими, запланованих i незапланованих. Намагайтеся, незважаючи на оптимiстичний настрiй, реально оцiнювати свої сили i не перенавантажувати себе зайвими турботами i клопотом. Не варто ховатися у роботi вiд проблем в особистому житті.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня ви можете бути особливо мрiйливими. Усе б нiчого, але вашi мрiї будуть не найпрактичнiші, деякi взагалi можуть виявитися вельми дивними. Чи варто їх здiйснювати? Завдяки подіям у середу і четвер ви зможете позбутися кількох давніх комплексiв. Наприкiнцi тижня можливi пригоди, позбавлені небезпеки.

БЛИЗНЮКИ

Ви, схоже, зараз трохи нервуєте, але не варто дозволяти емоцiям брати гору. Ви зумiєте зробити правильний вибiр, вiдчути спокiй i гармонiю. Зiрки обiцяють вам шлюб i поповнення в сiмействi.

РАК

Цього тижня вам доведеться вiдстоювати свої iнтереси, а це часом дуже непросто. У понедiлок з’являться новi дiловi партнери, будьте з ними чесними i неупередженими. У четвер родичам може знадобитися ваша допомога. У п’ятницю спробуйте контролювати ситуацiю i дiяти розумно. У суботу не сидiть удома, iдеальний варiант – провести цей день у гостях, вирушайте гуляти або в кiно.

ЛЕВ

Тиждень принесе нову мету i життєвi настанови. Прагнiть не витрачати дорогоцiнний час даремно. Усе задумане зможе здiйснитися, якщо ви спокiйно i чiтко робитимете свою справу. Не варто починати нові проекти у понедiлок. Не женiться за двома зайцями. Намагайтеся створити комфортні умови вдома, не варто з’ясовувати стосунки з близькими.

ДIВА

Роботи буде багато, до того ж найрiзноманiтнiшої. Тому одне з найважливiших завдань цього тижня – обрати першочерговi справи i те, що можна вiдкласти. Вам необхiдно навчитися вiдстоювати свої iнтереси. У середу друзi зможуть допомогти у важливiй справi. У четвер прагнiть не ухвалювати спiшні рiшення: спочатку все добре продумайте. У суботу будуть вдалими подорожi.

ТЕРЕЗИ

Цьому тижня бажано не сумувати. Шукайте в усьому позитив. Можливо, змінюватиметься ваш погляд на певнi матерiальнi та духовнi цiнностi. I це може позитивно позначитися на вашiй долi. У колектив, де ви працюєте, можуть прийти енергiйнi люди. Є шанс спiльними зусиллями досягти значних успіхів. Частина планiв щодо цього тижня може бути порушена непередбаченими обставинами. Не турбуйтеся, у вас є прекрасна можливiсть реалiзувати свої задуми трохи пiзнiше.

СКОРПIОН

Цього тижня прихованi проблеми стануть явними, доведеться термiново їх вирiшувати. Цим ви позбавите себе серйозних труднощiв у майбутньому. У вас з’являться енергiя i бажання працювати, любити, творити. У п’ятницю чекає приємна зустрiч. Недiля – чудовий день для дружнього спiлкування.

СТРIЛЕЦЬ

Настає достатньо сприятливий перiод, але пам’ятайте, що конкуренти не сплять. Не варто демонструвати всiм i кожному свої слабкi та вразливi мiсця. Рiшучiсть – це чудово, але iнодi краще стримати свої пориви. Важливо з розумом розподiлити сили, спрямувати їх на отримання душевної рiвноваги. Довiряйте iнтуїцiї. У суботу ви можете порадувати себе i навколишніх цiкавими iдеями i несподiваними рiшеннями.

КОЗЕРIГ

На початку тижня імовiрне порушення зобов’язань із боку партнерів, у результаті можливий конфлiкт. Не варто його розвивати, навiщо зайвий раз показувати людям, що вони перед вами виннi? Ви зможете все владнати. У середу вiрогiднi ускладнення у вiдносинах із керiвництвом. Викриваючи недолiки iнших людей, пам’ятайте про власну недосконалiсть. Не забувайте, що критика повинна бути конструктивною.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня ви можете виявитися серйозно завантаженi роботою, доведеться вирiшувати безлiч рiзноманiтних питань i ухвалювати вiдповiдальнi рішення. Зате зможете зміцнити свiй авторитет. Потрiбно буде проявити наполегливiсть i упевненiсть, доведеться витратити чимало сил на переконання колег у тому, що саме ви маєте рацію.

РИБИ

Перш нiж остаточно пристати на пропозицiю, вам необхiдно все продумати. Важливо побачити суть за гарною обгорткою. У вiвторок спробуйте уникати конфлiктів на роботi. У п’ятницю ситуацiя, імовiрно, кардинально змiниться, цього дня доведеться ухвалити серйозне рiшення, вiд якого можуть залежати вашi перспективи на найближче майбутнє. Сумнiви у власних силах зникнуть, а це сприятиме пiдвищенню вашої працездатностi.

Все по темі: астропрогноз  віщування  Гороскоп  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин