За незаконне використання символіки Нацполіціі українців штрафуватимуть

В Україні вступив в силу закон, який вводить штрафи за незаконне використання символіки Нацполіціі. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

«Згідно з текстом закону, ознаками належності до поліції є символіка поліції, уніформа поліцейських, спеціальні звання, відомчі нагороди, спеціальний жетон і службове посвідчення поліцейського. Використання найменування поліції або похідних від нього, в тому числі викладених іноземною мовою здійснюється поліцією, а в інших випадках – за рішенням керівника поліції », – йдеться в повідомленні.

Це стосується форми, жетона, знаків відмінностей, посвідчення поліцейського, а також використання на транспортному засобі найменування Національної поліції України або похідних від нього, в тому числі на іноземній мові.

У Кодекс України про адміністративні правопорушення додали відповідну статтю 184-3, яка передбачає покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000-34 000 грн).

Незаконне використання символіки Нацполіціі органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами – підприємцями, а також громадськими об’єднаннями, в тому числі на іноземній мові, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, карається штрафом від двох до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-51 тис. грн). За повторне порушення протягом року сума штрафу збільшується від трьох тисяч до п’яти тисяч (від 51 000 до 85 000 гривен).

Важливий нюанс – закон вже набув чинності, але самі штрафи почнуть діяти в травні 2019 року.

Все по темі: Нацполіція  символіка  щтраф 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин