Юні народні дипломати з Кременчука завітали до Києва

Вони взяли участь у зустрі в Посольстві В’єтнаму.

9 листопада делегація юних народних дипломатів з Кременчука (31 школяр з НВК №4, НВК № 11, ЗОШ №20 та НВК № 25 ) перебувала в місті Київ.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє директор комунального підприємства «КременчукІнвест» Андрій Мельник.

Юні дипломати взяли участь у зустрічі в Посольстві В’єтнаму.

Делегацію зустрічали Надзвичайний і Повноважний Посол Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан та всі дипломати Посольства.

Доктор Нгуєн Ань Туан розповів про свою країну, її роль в міжнародних та регіональних організаціях, досягненнях В’єтнаму.

В’єтнам – це країна в Південно-Східній Азії, розташована на узбережжі Південно-Китайського моря. Вона відома своїми пляжами, річками, буддистськими пагодами і жвавими містами. У столиці, місті Ханой, знаходиться величезний мармуровий мавзолей знаменитого лідера комуністичної партії країни Хо Ши Міна. У місті Хошимін, який раніше називався Сайгон, можна знайти безліч будівель у французькому колоніальному стилі, а також музеїв, присвячених історії В’єтнамської війни.

Керівник делегації, директор КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник привітав пана Посла і співробітників посольства від імені членів делегації, вручив пам’ятні подарунки та розповів про промислово-економічний потенціал Кременчука, а діти з НВК № 25 вручили пану Нгуєн Ань Туану традиційний каравай.

Для учасників зустрічі продемонстрували яскравий відео-ролик про сучасний В’єтнам та пригостили стравами національної кухні.

Пан Посол і співробітники дипломатичної установи з теплом розповідали кременчуцьким школярам – юним дипломатам про представлені блюда в’єтнамської кухні.

Зустріч закінчилась протокольним фотографуванням.

 

 

Все по темі: Кременчук  Посольство В'этнаму  юны дипломати 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин