Кременчуцькі платники податків отримали понад 26 тис. адміністративних послуг

Найбільш затребувана послуга – видача картки платника податків.

Протягом 10 місяців поточного року Центром обслуговування платників Кременчука надано 26 450 адміністративних послуги.

Про це повідомляє Кременчуцьке управління  Головного управління ДФС у Полтавській області.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків. За десять  місяці 2018 року їх видано понад 10 тисяч (питома вага в загальній кількості отриманих адмінпослуг –  40 відсотків).  Також не менш запитуваною з боку платників податків з початку цього року була послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – отримано 3,9 тис. таких відомостей (питома вага в загальній кількості отриманих адмінпослуг – 14,7 відс).

За реєстрацією книг обліку розрахункових операцій до ЦОПу звернулись 2,8тисяч суб’єктів господарювання та 375 – за реєстрацією РРО.

Платниками єдиного податку цьогоріч було зареєстровано 1,9тисяч суб’єктів господарювання, та 2,9тисяч суб’єктів господарювання отримали в ЦОП витяги з реєстру платників єдиного податку. За реєстрацією книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку протягом десяти місяців звернулося 1,8 тис. підприємців.

Платники отримали 1354 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України.

Для платників податків у приміщенні Центру обслуговування платників Кременчуцької ДПІ розміщені інформаційні та тематичні стенди з питань застосування норм Податкового законодавства, зразки заповнення заяв, податкової звітності, єдиного внеску та перелік надання адміністративних послуг.

Платники податків у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану усну консультацію, адміністративні послуги, скористатися інформаційними стендами, які допомагають відвідувачам оформити заяви та декларації, дають можливість ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо. Також в Центрі обслуговування платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу формувати та передавати звітність в електронному вигляді.

Центр обслуговування платників Кременчуцької  ОДПІ працює з понеділка по четвер з 09-00 години до 18-00 години, у п’ятницю з 09-00 години до 16-45 години, у суботу, неділю – вихідний.

 

 

Все по темі: адміністративні послуги  Кременчук  платники податків 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин