Лікарня «Кременчуцька» дотримується всіх вимог щодо організації харчування

На наступний рік планується розширити меню у урахуванням різних дієт по лікарнях міста.

Вчора, 13 листопада члени тимчасової робочої групи з перевірки організації централізованого харчування в стаціонарних відділеннях комунальних некомерційних медичних підприємств на чолі  із заступником міського голови Ольгою Усановою перевірили  централізований харчоблок у  лікарні відновного лікування та організацію харчування у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

За інформацією пресс-служби міськради, перевірка показала, що у  централізованому харчоблоці та у всіх лікувальних закладах у  наявності були  необхідні документів, що регламентують процес організації харчування.   Всі працівники, які забезпечують процеси, пов’язані із харчуванням,  мали санітарні книжки. Не було значних зауважень і до дотримання санітарних вимог при приготуванні  їжі та її транспортуванні.  Меню відповідало заявленому, їжа була смачною. Пацієнти теж зазначали, що харчуванням задоволені. Місця роздачі їжі у стаціонарних відділеннях знаходяться у належному санітарному стані, але  потребують  ремонтів. Представникам аутсосиногової компанії було вказано на незначні недоліки з метою їх усунення.

Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що члени тимчасової робочої групи з перевірки організації централізованого харчування, оглянули вже не одну лікарню і  зробили висновки щодо доцільності  розширення на наступний рік  меню з урахуванням різних дієт.

 

Все по темі: лікарня "Кременчуцька"  організація харчування. вимог дотримано 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин