49% кременчужан підписали декларації з сімейними лікарями

У найближчі два роки міська влада планує залучити 21 млн грн із Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та 2,1 млн грн додадуть самі лікарі.

У 2018 році в Україні стартувала реформа первинної ланки медичної допомоги.Станом на 8 листопада Полтавщина перебуває на 2 місці в Україні за кількістю підписаних декларацій.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Інститут аналітики та адвокації».

За даними дослідження на початок листопаду, у Кременчуці підписали 108,2 тис. декларацій, тобто майже кожен другий містянин обрав свого лікаря.  Усі комунальні заклади сімейної медицини міста автономізувалися, підписали договори з Національною службою здоров’я України та вже отримали перші кошти у новий спосіб.

Важливим аспектом реформи є місцеві стимули – заходи, які стосуються особисто лікарів та їх мотивації працювати.

Фахівці Інституту аналітики та адвокації виявили, що в місті діє програма забезпечення житлом, яка має ознаки місцевого стимулювання медиків.  Заходи для надання помешкання 30 молодим лікарям заплановані на 2018-2024 роки.

У найближчі два роки міська влада планує залучити 21 млн грн із Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та 2,1 млн грн додадуть самі лікарі. Сплату відсотків за кредитом розподілятимуть порівну між медиками та міським бюджетом.

Ще дві програми розвитку медзакладів передбачають 33 тис. грн на навчання своїх лікарів у 2018 році. Так, лікарня Придніпровська на оплату післядипломної підготовки (перепідготовки) лікарів запланувала 18 тис. грн власних коштів. У ЦПМСД № 1 на підвищення кваліфікації медиків передбачили 15 тис. грн бюджетних коштів.

Для успішного ходу реформи, окрім стимулів, на поточному етапі також важливе підписання декларацій громадянами до кінця 2018 року.

Медичні заклади у яких можна підписати декларацію з сімейним лікарем:

КНМП «ЦПМСД № 1» – вул. Івана Мазепи,26;

КНМП «ЦПМСД № 2» – вул. Генерала Манагарова,9;

КНМП «ЦПМСД № 3» – квартал 278, будинок 13-Б;

КМП «Лікарня Придніпровська» – пров. Павлівський 1/4.

Довідково: Ця стаття була підготовлена в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Інститут аналітики та адвокації» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Інформація підготовлена прес-службою ГО «Інститут аналітики та адвокації».

 

Все по темі: з сімейними лікарями  Кременчук  підписання декларацій 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин