Гризуни атакують: поради фахівців

В наш час проблема зі шкідниками дуже актуальна, особливо в багатоквартирних будинках. На перший погляд багато хто не зважає на цю проблему. А коли ж ця проблема виростає вже в лихо, тільки тоді люди і починають замислюватися наскільки  серйозні може це мати наслідки. Адже небезпека полягає в тому, що гризуни не тільки можуть псувати комунікації в будинку або речі мешканців у підвалах, але є ще переносниками різних захворювань і інфекцій. Це для людини може  мати трагічні наслідки.

Як з цією проблемою боротися і що робити, що б не допустити це лихо в своїх будинках, ми запитали у експерта з адміністрування житлової нерухомості, директора компанії «Місто для людей Кременчук» Сергія Зінченка.

Він розповів, що більша частина заяв на проблеми з гризунами надходить вже тоді коли мешканців починають турбувати їх неприємні сусіди. А до цього, в основному, ніхто на цю проблему не звертає уваги. Але ж з будь-якою проблемою краще боротися на ранніх стадіях.

Гризуни приходять в багатоквартирні будинки в основному з підвалів, у яких деякі мешканці складують все, що тільки можна, від господарських речей до продуктів харчування, або з продуктових магазинів, розташованих на перших поверхах будинків. Також однією з проблем є сміттєпроводи.

Сергій Зінченко робить акцент на тому, що найбільш дієвим способом вирішення проблеми з гризунами є систематична профілактика. А саме – дератизація і прибирання підвальних приміщень. Компанія «Місто для людей Кременчук» дані профілактичні заходи проводить систематично, згідно з розробленим графіком.

Дератизація підвалів багатоквартирних будинків може проводитися різними засобами, кожне з яких має свої переваги і недоліки. Однією з найдієвіших методик вважається професійна хімічна обробка приміщень фахівцями.

Експерт в області санітарних послуг завжди швидко розпізнає на якій стадії знаходиться кожна конкретна ситуація і розробляє оптимальний план заходів, найбільш підходящий саме для неї.

«Цю проблему не вирішити за допомогою зусиль тільки керуючої компанії. Мешканці повинні і самі розуміти, що гризуни заводяться тільки там де для них створені всі комфортні умови для їх життя і розмноження, а саме є доступ до їжі і питної води. Так що тільки спільними зусиллями ми можемо побороти цю проблему», – говорить Сергій Зінченко.

Пам’ятайте: в будь-який простій або складній життєвій ситуації потрібно звертатися до фахівців і до їх професійної допомоги. Адже тільки експерти зможуть професійно і оперативно вирішити Ваші проблеми.

Є ПИТАННЯ?

Зв’яжіться з фахівцями по телефону +38 067 341 41 41, або пишіть нам на email: [email protected].

Інформація підготовлена компанією КП «Місто для людей».

Все по темі: атака гризунів  Кременчук  Місто для людей 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин